Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
02 listopada 2017

Spotkanie językowe w czytelni. Połączono naukę z zabawą

fot. Dorota Krzemińska

fot. Dorota Krzemińska

Dzięki uprzejmości kustosza Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach, pani Bożeny #Włodarskiej młodzież z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu realizująca projekt z j. angielskiego „Only sky is the limit” wzięła udział w spotkaniu językowym w czytelni w Sadkach.

Podczas zajęć j. angielskiego prowadzonych przez p. Dorotę Krzemińską uczniowie doskonalili umiejętność rozumienia ze słuchu oraz tworzyli zabawne historie wykorzystując poznane wcześniej słownictwo, a także różnorodne struktury gramatyczne. Celem projektu jest propagowanie nauki j. angielskiego oraz aktywne wykorzystywanie kompetencji językowych w różnych sytuacjach życiowych. Spotkanie w bibliotece było niebywałą okazją do połączenia nauki z zabawą w czasie wolnym.

Materiał: Dorota Krzemińska

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

MEBLE MŁODZIEŻOWE
Masaż leczniczy
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Rolki termiczne
0,69PLN 0,49PLN
Skup i sprzedaż części
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)