Dziś mamy 10 grudnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 listopada 2017

Spotkanie językowe w czytelni. Połączono naukę z zabawą

fot. Dorota Krzemińska

fot. Dorota Krzemińska

Dzięki uprzejmości kustosza Gminnej Biblioteki Publicznej w Sadkach, pani Bożeny #Włodarskiej młodzież z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu realizująca projekt z j. angielskiego „Only sky is the limit” wzięła udział w spotkaniu językowym w czytelni w Sadkach.

Podczas zajęć j. angielskiego prowadzonych przez p. Dorotę Krzemińską uczniowie doskonalili umiejętność rozumienia ze słuchu oraz tworzyli zabawne historie wykorzystując poznane wcześniej słownictwo, a także różnorodne struktury gramatyczne. Celem projektu jest propagowanie nauki j. angielskiego oraz aktywne wykorzystywanie kompetencji językowych w różnych sytuacjach życiowych. Spotkanie w bibliotece było niebywałą okazją do połączenia nauki z zabawą w czasie wolnym.

Materiał: Dorota Krzemińska

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Nowoczesny styl
Botox i kwas hialuronowy
Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Siłownia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Budowa magazynów
Kasa fiskalna Euro z kopią elektroniczną
1229PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)