Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
15 maja 2018

Spotkanie z literaturą. Młodych czytelników odwiedził Wiesław Drabik

fot. powierzone

fot. powierzone

Spotkaniem z pisarzem dla najmłodszych czytelników zakończyliśmy w Gminnej Bibliotece # Publicznej w Sadkach obchody XV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Dnia 15 maja odwiedził nas Wiesław Drabik z Krakowa, autor ponad 200 książeczek dla dzieci. Na spotkanie do Gminnego Centrum Administracyjno-Kulturalnego przybyły trzy klasy pierwsze ze Szkoły Podstawowej w Sadkach oraz dzieci kl.I i 6- latki ze szkoły w Dębowie wraz z opiekunami. Pan Drabik zaprezentował swoją literaturę zachęcając uczestników do brania udziału w konkursach. Za prawidłową odpowiedź każdy otrzymywał nagrodę w postaci naklejki.

Za zebranie największej ilości czekała nagroda książkowa. Dzieci poznały starsze i nowsze serie wydawnicze pisarza tj. „Bajki dla malucha”, seria „Na pomoc”, „Czytam z tatą”,”Bajeczki ze śmiechu beczki”, uwspółcześnione opowieści z kanonu literatury dziecięcej z serii-Bardzo śmieszna historia np. O Twardowskim..., Bajka o smoku, Dawno temu w Rzgowie i wiele innych.
Na zakończenie spotkania można było kupić książeczkę z autografem pana Wiesława Drabika.

materiał: Bożena Włodarska 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotka elektryczna z jonizacją Fox Red Hot
175PLN 140PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Stół rozkładany + 6 krzeseł
Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Nowe stylizacje
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
Budowa stanu surowego
Botox i kwas hialuronowy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)