Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
12 marca 2018

Spotkanie z okazji Dnia Sołtysa. Składano życzenia i omówiono sprawy bieżące

fot.A.Zwierzchowska

fot.A.Zwierzchowska

Dnia 11 marca obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Sołtysa, z tej okazji Wójt Gminy Sadki Dariusz # Gryniewicz zaprosił Sołtysów na uroczyste spotkanie, które odbyło się 12 marca 2018 r. o godz. 11:00 w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Sadkach, ul. Strażacka 11.

Wójt Gminy Sadki złożył życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz swoich środowisk, jak i w życiu osobistym. Włodarz podziękował Sołtysom za trud i zaangażowanie w wypełnianiu codziennych obowiązków, inicjatyw, które przekładają się na rozwój sołectwa oraz realizację potrzeb jego mieszkańców.

W miłej atmosferze, przy kawie i słodkim poczęstunku uczestnicy mieli okazję omówić sprawy bieżące.

W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, Zastępca Wójta Piotr Hemmerling, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach Iwona Biniak, Dyrektor Biblioteki Andrzej Gorlewski, Komendant Straży Gminnej Dariusz Neulitz, Kierownicy referatów Urzędu Gminy Sadki oraz Sołtysi sołectw Gminy Sadki.

materiał: Agata Zwierzchowska

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 1 (1)

    sołtyska, w dniu 13-03-2018 16:59:36 napisał:

    Najlepszego...zdrowia, zdrowia, zdrowia

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Makijaż ślubny
Nowoczesny styl
Pokój dzienny / jadalnia/ pokój młodzieżowy
MEBLE PIOTR PASIEKA
MEBLE MŁODZIEŻOWE
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)