Dziś mamy 22 stycznia 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

12 lutego 2018

Spotkanie z policjantem. Atrakcją było "zwiedzanie" radiowozu

fot. powierzone

fot. powierzone

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci podczas # ferii zimowych, 12 lutego Filia Biblioteczna w Radziczu przy udziale Placówki Wsparcia Dziennego zorganizowały spotkanie z policjantem mł. asp. Januszem Simińskim.

 Dotyczyło ono  „Bezpiecznych ferii  zimowych”. Prowadzący pogadankę dzielnicowy zwracał uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować podczas ferii, przypominał zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem.

Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy  powinien posiadać. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu zadając pytania. Na zakończenie wszyscy otrzymali z rąk gościa element odblaskowy, oraz mieli możliwość „zwiedzić” samochód policyjny.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  piotr, w dniu 13-02-2018 11:54:29 napisał:

  Bardzo fajnie że organizowane są takie akcje uczące dzieci zachowania i postępowania w życiu codziennym. Dziękuję organizatorom. Pozdrawiam Piotr

  odpowiedz

  • -1 (1)

  ?, w dniu 13-02-2018 19:47:45 napisał:

  Szkoda tylko, że tylko dziewiątka dzieci ma rodziców, którzy o tym myślą!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Produkty instax
od 37,90PLN
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sprawdzanie i regulacja ciśnienia w ogumieniu
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)