Dziś mamy 26 maja 2018, sobota, imieniny obchodzą:
12 lutego 2018

Spotkanie z policjantem. Atrakcją było "zwiedzanie" radiowozu

fot. powierzone

fot. powierzone

W ramach działań profilaktycznych związanych z bezpieczeństwem dzieci podczas # ferii zimowych, 12 lutego Filia Biblioteczna w Radziczu przy udziale Placówki Wsparcia Dziennego zorganizowały spotkanie z policjantem mł. asp. Januszem Simińskim.

 Dotyczyło ono  „Bezpiecznych ferii  zimowych”. Prowadzący pogadankę dzielnicowy zwracał uwagę, jakie reguły bezpieczeństwa należy zachować podczas ferii, przypominał zasady poruszania się po ulicy, chodniku oraz podczas jazdy rowerem.

Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy  powinien posiadać. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu zadając pytania. Na zakończenie wszyscy otrzymali z rąk gościa element odblaskowy, oraz mieli możliwość „zwiedzić” samochód policyjny.

materiał: powierzony

Oceń artykuł: 9 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  piotr, w dniu 13-02-2018 11:54:29 napisał:

  Bardzo fajnie że organizowane są takie akcje uczące dzieci zachowania i postępowania w życiu codziennym. Dziękuję organizatorom. Pozdrawiam Piotr

  odpowiedz

  • -1 (1)

  ?, w dniu 13-02-2018 19:47:45 napisał:

  Szkoda tylko, że tylko dziewiątka dzieci ma rodziców, którzy o tym myślą!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesny styl
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
JADALNIE
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
SALONY
Drukarka filskalna Novitus DEONe
2290 nettoPLN
Drukarka fiskalna Epson
2950PLN PROMOCJA 2 LATA GWARANCJIPLN
Sprawdzanie zawieszenia pojazdu
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)