Dziś mamy 22 października 2021, piątek, imieniny obchodzą:

14 września 2021

Startuje jesienna runda Czwartków Lekkoatletycznych. Zobacz terminy!

fot. archiwum

fot. archiwum

Wielkimi krokami zbliża się jesienna runda# Czwartków Lekkoatletycznych.

Już 16 września o godzinie 16 na orliku przy ZS-P nr 3 w Nakle oficjalnie rozpocznie się rywalizacja sportowców z gmin powiatu nakielskiego w ramach Czwartków Lekkoatletycznych. Wydarzenie to jest już pewnego rodzaju tradycją w naszym regionie. Nie mogło go zabraknąć również w tym roku. Za zawody odpowiada koordynator Marcin Jankowski.

Zmagania będą obywać się w trzech kategoriach wiekowych zarówno dla dziewcząt, jak i dla chłopców (pierwsza grupa – 13 lat, druga grupa – 12 lat i trzecia grupa – 11 lat i młodsi).

- Każdy zawodnik może startować podczas jednych zawodów w dwóch konkurencjach (jednej biegowej i jednej technicznej). Zawodnicy startują w sześciu konkurencjach – biegach na 60 m, 300 m, 600 m (dziewczęta) i 1000 m (chłopcy), skoku wzwyż, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową oraz pchnięciu kulą - przekazuje Nakielski Sport na swojej stronie internetowej.

Pozostałe rozgrywki odbędą się 16 września, 23 września i 30 września.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Podpowiedź , w dniu 15-09-2021 00:07:42 napisał:

    W wieku 13lat już nie mogą brać udziału, bo to jest rocznik 2008.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Rozliczenia ZUS
od 50PLN
Budowa magazynów
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
0

Dlaczego warto jeść polskie warzywa zgodnie z kalendarzem sezonowym?

W październiku obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Z tej okazji warto# przypomnieć, że sezonowe produkty lokalne to gwarancja najwyższej jakości, zdrowia i smaku w najlepszych cenach.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)