Dziś mamy 14 listopada 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

02 listopada 2019

Staszic i ZSŻŚ w finale. Rywalizowały cztery zespoły

Dnia 25 października 2019 roku na orliku przy stadionie miejskim w Nakle odbył się Półfinał Mistrzostw# Powiatu Nakielskiego Jedenastek Piłkarskich Szkół Średnich chłopców.

Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły. ZS Lubaszcz, ZSP Samostrzel oraz dwa zespoły z Nakła: Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej i ZS Staszic. Grano systemem “każdy z każdym” 2 x 15 minut. Przed pierwszym meczem nauczyciele przeprowadzili losowanie ustalając kolejność spotkań. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów i końcową klasyfikację.
Kolejność rozgrywanych meczów:

ZSP Samostrzel – ZS Lubaszcz 4:3
ZS Staszic Nakło - ZSŻŚ Nakło 0:0
ZSP Samostrzel – ZS Staszic Nakło 2:2
ZS Lubaszcz – ZSŻŚ Nakło 1:1
ZSP Samostrzel – ZSŻŚ Nakło 0:2
ZS Lubaszcz – ZS Staszic Nakło 0:3

Końcowa klasyfikacja:
1. ZS Staszic Nakło
2. ZSŻŚ Nakło
3. ZSP Samostrzel
4. ZS Lubaszcz

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i rywalizację na boisku. Do finału przechodzą dwa pierwsze zespoły, które spotkają się na wiosnę z drużynami z Kcyni i Szubina. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Radosław Hyży, Krzysztof Gill i Michał Stachowski.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: O. Zwolinski, S. Rybaczyk, M. Westphal, W. Walczak, J. Knioła, M. Kubacki, R. Malikowski, K. Łuczak, J. Nowicki, B. Świerczek, K. Sobczyk, F. Sowa, K. Pietryszek, Sz. Kłobusiński. G. Iciek, B. Tacikowski, K. Dziamara

Opiekunem drużyny i organizatorem turnieju był Michał Stachowski.

Materiał: Michał Stachowski / ZS Staszic Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)