Dziś mamy 16 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:

02 listopada 2019

Staszic i ZSŻŚ w finale. Rywalizowały cztery zespoły

Dnia 25 października 2019 roku na orliku przy stadionie miejskim w Nakle odbył się Półfinał Mistrzostw# Powiatu Nakielskiego Jedenastek Piłkarskich Szkół Średnich chłopców.

Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły. ZS Lubaszcz, ZSP Samostrzel oraz dwa zespoły z Nakła: Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej i ZS Staszic. Grano systemem “każdy z każdym” 2 x 15 minut. Przed pierwszym meczem nauczyciele przeprowadzili losowanie ustalając kolejność spotkań. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów i końcową klasyfikację.

4. ZS Lubaszcz

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i rywalizację na boisku. Do finału przechodzą dwa pierwsze zespoły, które spotkają się na wiosnę z drużynami z Kcyni i Szubina. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Radosław Hyży, Krzysztof Gill i Michał Stachowski.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: O. Zwolinski, S. Rybaczyk, M. Westphal, W. Walczak, J. Knioła, M. Kubacki, R. Malikowski, K. Łuczak, J. Nowicki, B. Świerczek, K. Sobczyk, F. Sowa, K. Pietryszek, Sz. Kłobusiński. G. Iciek, B. Tacikowski, K. Dziamara

Opiekunem drużyny i organizatorem turnieju był Michał Stachowski.

Materiał: Michał Stachowski / ZS Staszic Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.