Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

02 listopada 2019

Staszic i ZSŻŚ w finale. Rywalizowały cztery zespoły

Dnia 25 października 2019 roku na orliku przy stadionie miejskim w Nakle odbył się Półfinał Mistrzostw# Powiatu Nakielskiego Jedenastek Piłkarskich Szkół Średnich chłopców.

Do rozgrywek przystąpiły cztery zespoły. ZS Lubaszcz, ZSP Samostrzel oraz dwa zespoły z Nakła: Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej i ZS Staszic. Grano systemem “każdy z każdym” 2 x 15 minut. Przed pierwszym meczem nauczyciele przeprowadzili losowanie ustalając kolejność spotkań. Poniżej przedstawiamy wyniki meczów i końcową klasyfikację.
Kolejność rozgrywanych meczów:

ZSP Samostrzel – ZS Lubaszcz 4:3
ZS Staszic Nakło - ZSŻŚ Nakło 0:0
ZSP Samostrzel – ZS Staszic Nakło 2:2
ZS Lubaszcz – ZSŻŚ Nakło 1:1
ZSP Samostrzel – ZSŻŚ Nakło 0:2
ZS Lubaszcz – ZS Staszic Nakło 0:3

Końcowa klasyfikacja:
1. ZS Staszic Nakło
2. ZSŻŚ Nakło
3. ZSP Samostrzel
4. ZS Lubaszcz

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za przybycie i rywalizację na boisku. Do finału przechodzą dwa pierwsze zespoły, które spotkają się na wiosnę z drużynami z Kcyni i Szubina. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego: Radosław Hyży, Krzysztof Gill i Michał Stachowski.

Zwycięska drużyna zagrała w składzie: O. Zwolinski, S. Rybaczyk, M. Westphal, W. Walczak, J. Knioła, M. Kubacki, R. Malikowski, K. Łuczak, J. Nowicki, B. Świerczek, K. Sobczyk, F. Sowa, K. Pietryszek, Sz. Kłobusiński. G. Iciek, B. Tacikowski, K. Dziamara

Opiekunem drużyny i organizatorem turnieju był Michał Stachowski.

Materiał: Michał Stachowski / ZS Staszic Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)