Dziś mamy 13 grudnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

17 listopada 2017
XII Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Strażacy grali w piłkę halową. Reprezentacja powiatu zajęła 5. miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 6 i 8 listopada odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków # w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem tegorocznych mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie.

Organizatorami rozgrywek byli: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, Stowarzyszenie Sportu i Ochrony Przeciwpożarowej „Kopernik” oraz Komenda Powiatowa PSP w Rypinie. Po wygranym ostatnim meczu z reprezentacją gospodarzy nakielscy strażacy ostatecznie zajęli 5 miejsce w turnieju. Mistrzami województwa zostali reprezentacja Komendy Miejskiej PSP z Torunia przed strażakami z Włocławka i Brodnicy.

Komendę Powiatową PSP w Nakle nad Notecią reprezentowała drużyna w składzie: Mateusz Czarnecki, Szymon Woźniak, Maciej Poraj, Paweł Giczela, Arkadiusz Hausz, Dawid Janicki, Piotr Katafiasz, Łukasz Kwiatkowski, Zbigniew Kujawa, Marcin Janicki, Michał Prybiński oraz Przybylski Paweł.

materiał: Paweł Przybylski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)