Dziś mamy 15 grudnia 2017, piątek, imieniny obchodzą:
17 listopada 2017
XII Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Strażacy grali w piłkę halową. Reprezentacja powiatu zajęła 5. miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 6 i 8 listopada odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków # w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem tegorocznych mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie.

Organizatorami rozgrywek byli: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, Stowarzyszenie Sportu i Ochrony Przeciwpożarowej „Kopernik” oraz Komenda Powiatowa PSP w Rypinie. Po wygranym ostatnim meczu z reprezentacją gospodarzy nakielscy strażacy ostatecznie zajęli 5 miejsce w turnieju. Mistrzami województwa zostali reprezentacja Komendy Miejskiej PSP z Torunia przed strażakami z Włocławka i Brodnicy.

Komendę Powiatową PSP w Nakle nad Notecią reprezentowała drużyna w składzie: Mateusz Czarnecki, Szymon Woźniak, Maciej Poraj, Paweł Giczela, Arkadiusz Hausz, Dawid Janicki, Piotr Katafiasz, Łukasz Kwiatkowski, Zbigniew Kujawa, Marcin Janicki, Michał Prybiński oraz Przybylski Paweł.

materiał: Paweł Przybylski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)