Dziś mamy 25 czerwca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
17 listopada 2017
XII Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej

Strażacy grali w piłkę halową. Reprezentacja powiatu zajęła 5. miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniach 6 i 8 listopada odbyły się XII Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Strażaków # w Halowej Piłce Nożnej. Gospodarzem tegorocznych mistrzostw była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie.

Organizatorami rozgrywek byli: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, Stowarzyszenie Sportu i Ochrony Przeciwpożarowej „Kopernik” oraz Komenda Powiatowa PSP w Rypinie. Po wygranym ostatnim meczu z reprezentacją gospodarzy nakielscy strażacy ostatecznie zajęli 5 miejsce w turnieju. Mistrzami województwa zostali reprezentacja Komendy Miejskiej PSP z Torunia przed strażakami z Włocławka i Brodnicy.

Komendę Powiatową PSP w Nakle nad Notecią reprezentowała drużyna w składzie: Mateusz Czarnecki, Szymon Woźniak, Maciej Poraj, Paweł Giczela, Arkadiusz Hausz, Dawid Janicki, Piotr Katafiasz, Łukasz Kwiatkowski, Zbigniew Kujawa, Marcin Janicki, Michał Prybiński oraz Przybylski Paweł.

materiał: Paweł Przybylski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)