Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

10 lutego 2019

Studniówka "Żeglugi". Tak się bawili maturzyści

fot. Mateusz Rosa

fot. Mateusz Rosa

"Każdy przecież początek to tylko ciąg dalszy, a księga zdarzeń zawsze otwarta w połowie.#"- Wisława Szymborska

W dniu 08.02.2019 r. miejsce miała studniówka uczniów Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią. Uroczystego rozpoczęcia balu dokonał Pan Dyrektor Kazimierz Toczko.

Uczniowie klas czwartych Technikum Eksploatacji Portów i Terminali, Technikum Żeglugi Śródlądowej oraz Technikum Pojazdów Samochodowych w tym roku fantastycznie bawili się w Hotelu - Restauracji "Saga" w Zamościu k. Bydgoszczy. Bal tradycyjnie rozpoczęto uroczystym polonezem, do którego tegoroczni maturzyści solennie się przygotowywali pod czujnym okiem Pani profesor Ewy Młynarczyk. Nie zabrakło życzeń oraz podziękowań dla nauczycieli oraz wychowawców. Fantastyczną zabawę poprowadził DJ Wodzirej Wolfi. Bal na 100 dni przed maturą z pewnością pozostanie w pamięci wielu z Nas na bardzo długo. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia profesjonalnej fotorelacji wykonanej przez Mateusza Rosę z firmy Fourstudio.

Wychowawcy klas maturalnych:
Klasa IV TE - Pani profesor Alina Pilarska
Klasa IV TŻ - Pani profesor Sylwia Wieczorek
Klasa IV TS - Pani profesor Dagmara Bajek

materiał: Aleksandra Meller

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 47 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)