Dziś mamy 19 sierpnia 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

05 lutego 2019

Studniówka uczniów z ZSP w Samostrzelu. To było niezapomniane przeżycie

fot. pow

fot. pow

W sobotę, 2 lutego 2019 roku odbyła się studniówka Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. # Wincentego Witosa w Samostrzelu.

Oficjalna część balu rozpoczęła się o godzinie 19:00 tradycyjnym polonezem. Po przepięknym, dostojnym tańcu reprezentanci klasy, Dominika Niemczewska i Marcin Jurgoński powitali przybyłych gości. Uczniowie podziękowali dyrekcji, nauczycielom, wychowawczyniom, rodzicom, oraz obsłudze. Następnie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Ciechanowska, która uświadomiła obecnym, że Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy - cytując słowa piosenki Marka Grechuty. O godzinie 23:30 nastąpiła kolejna bardzo ważna chwila. Wychowawczyni, pani Magdalena Wyczańska-Jabłkowska przypięła wszystkim maturzystom koniczynki, które mają przynieść szczęście nie tylko podczas egzaminów. O profesjonalną oprawę wizualno-muzyczną zadbał DJ Dombek. Z całą pewnością ten wieczór utkwi na długo w pamięci wszystkich uczestników. 

materiał: M. Wyczańska – Jabłkowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)