Dziś mamy 27 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

20 grudnia 2018

Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Magdalena Grześkowiak nagrodzona

fot. Małgorzata Ciechanowska

fot. Małgorzata Ciechanowska

14 grudnia 2018 w Sali Konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się uroczystość # wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Wśród ponad stu uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa kujawsko – pomorskiego znalazła się Magdalena Grześkowiak – uczennica klasy IV Technikum Weterynarii w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu. Magda ukończyła klasę III ze średnią ocen 4,84, jest inicjatorką wielu ciekawych przedsięwzięć, ma na swoim koncie liczne sukcesy w różnych dziedzinach.

Zajęła IV miejsce na etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Warszawie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

materiał: Małgorzata Ciechanowska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)