Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

31 maja 2023

Sukces w Toruniu. Dziewczęta z SP Sadki na podium Igrzysk Wojewódzkich

fot. powierzone

fot. powierzone

W piątek, 26 maja 2023 r. na Stadionie Miejskim w Toruniu odbyły się Mistrzostwa Województwa #Kujawsko - Pomorskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym (rocznik 2010/2011).

Do rywalizacji przystąpili mistrzowie powiatów z całego województwa. Powiat nakielski reprezentowały dziewczęta z SP Sadki, które osiągnęły wysokie wyniki zajmując w ogólnej klasyfikacji 3 miejsce. Gratulujemy wysokiej lokaty i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład zespołu: Katarzyna Kaczmarek kl.6c, Natalia Przywecka KL.6c, Natalia Wajer kl.5b, Nikola Maciejewska kl.6b, Liliana Berlik kl.6b, Hanna Klimek kl.6c, Gabriela Krzemińska kl.5b.

Materiał: Hanna Korpal / SP Sadki

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 36 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)