Dziś mamy 23 marca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

12 czerwca 2018

Susza daje się rolnikom we znaki. Mogą składać wnioski o oszacowanie strat

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

W związku z wystąpieniem strat w uprawach rolnych spowodowanych suszą, rolnicy, których # uprawy zostały dotknięte przedmiotowym zjawiskiem, mogą składać wnioski o oszacowanie strat przez Komisję powołaną zarządzeniem Wojewody Kujawsko - Pomorskiego.

Wnioski należy składać w Referacie Rolnictwa, Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Sadkach, przy ul. Strażackiej 11, w terminie do dnia 2 lipca 2018 r.

Druki wniosków dostępne są w siedzibie Urzędu Gminy w Sadkach, pok. nr 22 lub można pobrać ze strony internetowej www.sadki.pl.

Jednocześnie informuję, iż w przypadku pojawienia się nowych wytycznych Ministra Rolnictwa dotyczących zasad szacowania strat oraz wzorów protokołów, tut. Urząd będzie wzywał rolników do przekazania stosownych informacji niezbędnych do prawidłowego sporządzenia protokołów.

materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 0 0
Pliki do pobrania
wniosek o oszacowanie strat 2018r..doc

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia Dąb Sonoma i wstawki w połyskującej bieli
Meble pokojowe
Masaż gorącymi kamieniami
Jadalnia / pokój dzienny
Budowa hal
Lipoliza injekcyjna
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)