Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2014

Święto Bożego Ciała w Sadkach

fot. KM

fot. KM

Dziś w kościele katolickim obchodzone jest święto Bożego Ciała.

Jak, co roku, tradycyjną trasą, ulicami Sadek przeszła uroczysta procesja. Proboszcz parafii pw. św. Wojciecha – ks. Krzysztof Wiśniewski wspólnie z ks. Łukaszem Żarkiem odprawili nabożeństwo i poprowadzili wiernych z kościoła i z powrotem.

W ceremonii uczestniczyły tłumy wierzących. Proboszcz podziękował wszystkim za wzięcie udziału w uroczystości. Szczególne wyrazy wdzięczności skierował do tych wszystkich, którzy zadbali o oprawę procesji.

Oceń artykuł: 91 74

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)