Dziś mamy 24 sierpnia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

19 czerwca 2014

Święto Bożego Ciała w Sadkach

fot. KM

fot. KM

Dziś w kościele katolickim obchodzone jest święto Bożego Ciała.

Jak, co roku, tradycyjną trasą, ulicami Sadek przeszła uroczysta procesja. Proboszcz parafii pw. św. Wojciecha – ks. Krzysztof Wiśniewski wspólnie z ks. Łukaszem Żarkiem odprawili nabożeństwo i poprowadzili wiernych z kościoła i z powrotem.

W ceremonii uczestniczyły tłumy wierzących. Proboszcz podziękował wszystkim za wzięcie udziału w uroczystości. Szczególne wyrazy wdzięczności skierował do tych wszystkich, którzy zadbali o oprawę procesji.

Oceń artykuł: 91 74

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mała architektura. Niewielkie elementy o dużym znaczeniu

Ogrodowe elementy dekoracyjne znajdują zastosowanie nie tylko w# przestrzeni miejskiej, ale również w indywidualnych aranżacjach wokół domu.

(czytaj więcej)
0

Nieudana podróż samolotem. Kiedy można ubiegać się o odszkodowanie?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie # notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)
0

Jak pielęgnować oczy noworodka? Co powinniśmy zrobić?

Tuż po urodzeniu dzieci często borykają się z zaczerwienionymi białkami oczu, podrażnionymi # spojówkami i opuchniętymi powiekami.

(czytaj więcej)