Dziś mamy 23 października 2021, sobota, imieniny obchodzą:

05 września 2021

Tarpan Mrocza wygrywa II ligę. Z najlepszym wynikiem wśród wszystkich zespołów

fot. BG

fot. BG

Mroteccy ciężarowcy nie byli gościnni na własnym# podejście i zdecydowanie wygrali ostatni turniej w ramach II ligi Drużynowych Mistrzostw Polski. Dzięki temu, w przyszłym roku powalczą o zwycięstwo w I lidze.

Finał A rozgrywek II ligi rozegrany został w Mroczy. Miejscowy Tarpan, a więc II – ligowy lider, zdecydowanie zwyciężył uzyskując najlepszy wynik z wszystkich zespołów występujących w rozgrywkach DMP – 1859,8 pkt. Najlepsza indywidualnie na mroteckim podeście była Wiktoria Wołk, która zdobyła 390,9 pkt, natomiast najwyższy rezultat dla klubu i finału DMP 2021 uzyskała Monika Marach, której wynik zaliczony został z ostatnich Mistrzostw Europy w Ciechanowie – 425,3 pkt.

Dzięki imponującemu rezultatowi w ostatnim turnieju, Tarpan przypieczętował awans do I ligi. Obok mroteckich ciężarowców, promocję uzyskali również zawodnicy bydgoskiego Zawiszy.

Wyniki rywalizacji:

  1. Tarpan Mrocza - 1859,8 pkt (Monika Marach - 425,3 pkt, Wiktoria Wołk - 390,9 pkt, Julia Szczepaniak – 350,8 pkt, Marika Nowak – 349,2 pkt, Kacper Badziągowski – 343,6 pkt)
  2. Zawisza Bydgoszcz - 1516 pkt
  3. Transbet GKS Andaluzja Piekary Śląskie – 1503,8 pkt
  4. Sztangiści Zielona Góra – 1459 pkt
Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się

Co siódmy młody Polak może być uzależniony od uczenia się – wynika z# badań psychologa dra Pawła Atroszko. Stosunkowo bardziej narażone są kobiety. Problem dotyka też dzieci, które "znajdują się pod ogromną presją nieustannej nauki pod testy i niepopełniania błędów".

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)