Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

29 października 2018

Technik eksploatacji portów i terminali z wizytą w spółce DEER

fot.pow

fot.pow

W zeszłym tygodniu uczniowie kształcący się w zawodzie technika eksploatacji portów i terminali# byli w Pile w firmie DEER. Celem wyjazdu była realizacja zasady wiązania teorii z praktyką.

Prezes spółki opowiedział o świadczonych usługach transportowo-spedycyjnych w zakresie plandekowych przewozów krajowych i międzynarodowych.  Podkreślił, iż  gwarancją sukcesu i kluczową wartością służącą rozwojowi Jego firmy i współpracujących z nimi przewoźników jest zadowolony i usatysfakcjonowany klient. Przedstawił odpowiedzialność  za przesyłkę od momentu wydania do czasu jej dostarczenia. Ponadto zaprezentował sposób funkcjonowania giełdy Trans.

Autor: Aneta Sikora

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)