Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

10 listopada 2019

Trwa V Kujawsko – Pomorski Festiwal Tańca. Rywalizacja potrwa 2 dni

fot. BG

fot. BG

W dniu dzisiejszym w hali widowiskowo – sportowej w Paterku rozpoczął się # dwudniowy V Kujawsko – Pomorski Festiwal Tańca. Jako pierwsi na parkiet wyszli najmłodsi.

Podczas trwania festiwalu zostaną rozegrane: Akademickie Mistrzostwa Polski FTS 2019, Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych FTS 2019 w stylach tanecznych, Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Nakła nad Notecią oraz Kujawsko-Pomorska Liga Taneczna. Pary będą rywalizowały o tytuł Mistrza Polski FTS 2019.

W komisji sędziowskiej Mistrzostw Polski zasiądzie znana wszystkim z telewizyjnego programu „Taniec z Gwiazdami” – Iwona Pavlović.

O godz. 10 rozpoczęła się Kujawsko-Pomorska Liga Taneczna na której młodzi tancerze stanęli do rywalizacji w tzw. sporcie przygotowawczym. Jest to grupa która stosunkowo niedawno rozpoczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim.

Jeszcze dzisiaj, o godz. 14 i 17, odbędą się kolejne części festiwalu, na których pary sportowe z całej Polski będą walczyły o Puchar Burmistrza Nakła nad Notecią.

W dniu jutrzejszym, czyli w Święto Niepodległości najlepsze polskie pary taneczne tańca towarzyskiego będą rywalizowały o tytuł Mistrza Polski. O godz. 10:30 rozpoczną się Mistrzostwa Polski Dzieci i Juniorów Młodszych w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. O godz. 15 rozpocznie się rywalizacja par akademickich. Całość zamknie uroczysta Gala Mistrzostw Polski FTS 2019.

Oceń artykuł: 7 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (3)

  ...., w dniu 10-11-2019 15:52:25 napisał:

  na hali? czy w hali?

  odpowiedz

  • 6 (8)

  Czytaj naklo.pl, w dniu 11-11-2019 08:19:58 napisał:

  http://www.naklo.pl/aktualnosc-18466-v_kujawsko_pomorski_festiwal_tanca.html

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Botox
Lipoliza injekcyjna
Fotokubek magiczny
29,90PLN
Drukarki kodów kreskowych
1352PLN 985PLN
Modne aranżacje
Sprawdzanie geometrii kół
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)