Dziś mamy 16 lipca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

08 marca 2019

Turniej Piłki Nożnej dziewcząt. Dzień Kobiet na sportowo

fot. pow

fot. pow

Dnia 6.03.19 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad # Notecią odbył się okolicznościowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt z okazji Dnia Kobiet.

Wzięło w nim udział 6 drużyn: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Łokietka w Lubaszczu, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kcyni, Zespół Szkolno – przedszkolny nr 4 w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Emila Chroboczka w Szubinie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy po 3 drużyny i zagrały w systemie każdy z każdym.

Naszą szkołę reprezentowały Weronika Świderska, Katarzyna Kowalska, Aleksandra Kaczmarek, Magdalena Kujawa, Wiktoria Frydryszek, Paulina Gill. W wyniku zaciętej, sportowej rywalizacji zwyciężyły dziewczęta z naszego Liceum. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z ZSP Staszic, trzecie miejsce drużyna z ZSO w Kcyni. Najlepszą zawodniczką turnieju została Weronika Świderska.

materiał: Agnieszka Góral

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)