Dziś mamy 19 września 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

14 sierpnia 2019

Turnieje Piłkarskie GLZS CUP 2019. Na boisku panowała sportowa atmosfera

fot. Gmina Sadki

fot. Gmina Sadki

W miniony weekend odbyły się turnieje piłkarskie z udziałem zaproszonych drużyn # młodzieżowych i seniorskich.

Najpierw w rozgrywkach zmierzyły się zespoły orlika: GLZS SADKI, SKRA PATEREK, KRAJNA WYRZYSK oraz TĘCZA ŁOBŻENICA. Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Na boisku panowała sportowa rywalizacja, a przede wszystkim dobra zabawa.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1. Skra Paterek
2. Krajna Wyrzysk
3. Tęcza Łobżenica
4. GLZS SADKI

Najlepszym bramkarzem turnieju został Kuba Gregor z Krajny Wyrzysk, a najmłodszym zawodnikiem Kacper Lewandowski z GLZS SADKI.

Następnie zmagania piłkarskie rozpoczęły drużyny seniorskie. Wśród zaproszonych drużyn były: STELLA BIAŁOŚLIWIE, KORONA Dębno oraz SKRA PATEREK. W rozegranych spotkaniach nie zabrakło sportowej rywalizacji i walki o każdą piłkę. Drużyny grały systemem pucharowym 2 x 25 minut.

Podsumowanie seniorskich zmagań przedstawia się następująco:
1. SKRA PATEREK
2. STELLA BIAŁOŚLIWIE
3. GLZS SADKI
4. KORONA Dębno

Najlepszym bramkarzem został Tobiasz Nowicki ze SKRY Paterek, natomiast najlepszym strzelcem Przemysław Nadobny zawodnik GLZS SADKI.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe, młodzi piłkarze dodatkowo otrzymali medale. Zawodnicy na koniec rozgrywek otrzymali ciepły posiłek. Wszyscy dobrze się bawili w sportowej atmosferze.

materiał: GZLS Sadki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Koloryzacja - nowoczesne techniki
Remonty mieszkań
Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Budowa domu pod klucz
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)