Dziś mamy 21 lutego 2020, piątek, imieniny obchodzą:

14 sierpnia 2019

Turnieje Piłkarskie GLZS CUP 2019. Na boisku panowała sportowa atmosfera

fot. Gmina Sadki

fot. Gmina Sadki

W miniony weekend odbyły się turnieje piłkarskie z udziałem zaproszonych drużyn # młodzieżowych i seniorskich.

Najpierw w rozgrywkach zmierzyły się zespoły orlika: GLZS SADKI, SKRA PATEREK, KRAJNA WYRZYSK oraz TĘCZA ŁOBŻENICA. Drużyny grały systemem "każdy z każdym". Na boisku panowała sportowa rywalizacja, a przede wszystkim dobra zabawa.

Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
1. Skra Paterek
2. Krajna Wyrzysk
3. Tęcza Łobżenica
4. GLZS SADKI

Najlepszym bramkarzem turnieju został Kuba Gregor z Krajny Wyrzysk, a najmłodszym zawodnikiem Kacper Lewandowski z GLZS SADKI.

Następnie zmagania piłkarskie rozpoczęły drużyny seniorskie. Wśród zaproszonych drużyn były: STELLA BIAŁOŚLIWIE, KORONA Dębno oraz SKRA PATEREK. W rozegranych spotkaniach nie zabrakło sportowej rywalizacji i walki o każdą piłkę. Drużyny grały systemem pucharowym 2 x 25 minut.

Podsumowanie seniorskich zmagań przedstawia się następująco:
1. SKRA PATEREK
2. STELLA BIAŁOŚLIWIE
3. GLZS SADKI
4. KORONA Dębno

Najlepszym bramkarzem został Tobiasz Nowicki ze SKRY Paterek, natomiast najlepszym strzelcem Przemysław Nadobny zawodnik GLZS SADKI.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe, młodzi piłkarze dodatkowo otrzymali medale. Zawodnicy na koniec rozgrywek otrzymali ciepły posiłek. Wszyscy dobrze się bawili w sportowej atmosferze.

materiał: GZLS Sadki

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Makijaż na każdą okazję
Pokój dzienny/ młodzieżowy lub sypialnia
Sprawdzanie zadymienia i analiza spalin
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Pomoc drogowa
MEBLE PIOTR PASIEKA
Wulkanizacja
Siłownia
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Najsłodszy dzień w roku. Sprawdź propozycje przepisów na tłusty czwartek!

Pączki ziemniaczano-dyniowe, ruchańce drożdżowe, amoniaczki, pierniczki na różne #sposoby a może ciasto marchewkowe? Na naszej regionalnej Liście Produktów Tradycyjnych znajduje się już 18 wyrobów piekarniczych i cukierniczych. W tłusty czwartek warto sięgnąć do tradycyjnych przepisów i przygotować niektóre z tych słodkości.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)