Dziś mamy 26 kwietnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

30 października 2018

Uczeń Technikum Żeglugi Śródlądowej w Nakle w głównej roli w spektaklu „Aladyn”

fot. pow

fot. pow

Z dumą informujemy , że uczeń naszej szkoły- Hubert- 30 października 2018 roku w Kinoteatrze w # Bydgoszczy wystąpił w przedstawieniu „Aladyn” w ramach działalności „Stowarzyszenia z Potrzeby Serca”.

Hubert, wspaniale odgrywając główną rolę, wpisuje się w cele stowarzyszenia polegające na aktywizacji człowieka starego, samotnego i niepełnosprawnego. Dumni jesteśmy i zaszczyceni, że obejrzeliśmy spektakl służący utrzymaniu dobrej kondycji psychofizycznej osób niepełnosprawnych. Stowarzyszenie postawiło sobie za cel organizowanie życia kulturalnego mieszkańców oraz integrację różnych środowisk.

Gratulujemy Huberowi i dziękujemy za zaproszenie!

Autor: Wioletta Ossowska wraz z uczniami

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)