Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

22 listopada 2018

Uczniowie bawili się w podchody. W Borku wspólnie spędzili czas

fot.pow

fot.pow

Kolejnym działaniem projektu językowego „A Fair Crack of the Whip” #realizowanego przez klasę 5a ze Szkoły Podstawowej w Sadkach było spotkanie w Borku w Samostrzelu.

Uczniowie wraz z wychowawczynią i autorką projektu, nauczycielką j.angielskiego w SP w Sadkach i geograffi w j.angielskim w Międzynarodowej Szkole Podstawowej w Bydgoszczy, Panią Jolantą Krzemińską, w sobotnie południe wybrali się rowerami do Borku w Samostrzelu. Najpierw uczniowie bawili się w podchody, potem dzięki zaangażowaniu swoich rodziców smażyli kiełbaski oraz w międzyczasie wykonywali zadania z j.angielskiego, przygotowane przez nauczycielkę j.angielskiego i j.francuskiego z Międzynarodowej Szkoły Podstawowej w Bydgoszczy, Panią Dorotę Krzemińską. Był to owocny czas, gdyż uczniowie nie tylko nauczyli się nowej, anglojęzycznej piosenki „Eternal flame”, ale także używali angielskiego w codziennych sytuacjach i cieszyli się czasem spędzonym razem.  Składamy serdeczne podziękowania Panu  Edwardowi Rzepińskiemu za udostępnienie miejsca do grillowania, Państwu Agnieszce i Przemysławowi Ulatowskim za perfekcyjne przygotowanie ogniska oraz Pani Paulinie Żołeckiej za smaczny, słodki poczęstunek. Tak spędzona sobota to prawdziwa frajda dla wszystkich uczestników projektu!

Dorota Krzemińska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)