Dziś mamy 30 listopada 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

28 kwietnia 2020

Uczniowie klas maturalnych w CKZiU zakończyli rok szkolny

fot. CKZiU w Wyrzysku

fot. CKZiU w Wyrzysku

Za pośrednictwem platformy Office 365 w piątek, 25 kwietnia 2020 r. odbyło się zakończenie #roku klas maturalnych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymały Aleksandra Płaczek ze średnią 5,25, Patrycja Kupilas ze średnią 4,93 i Nicole Rola ze średnią 4,90. Te osoby otrzymały nagrody książkowe za bardzo dobre i wzorowe zachowanie i osiągnięcie wysokich wyników w nauce. Dyrektor i Rada Pedagogiczna CKZiU w Wyrzysku składają również ogromne gratulacje rodzicom Oli, Patrycji i Nicole.

Aleksandra Płaczek, w uznaniu osiągnięć w nauce i w działalności pozaszkolnej otrzymała również stypendium Starosty Pilskiego oraz nagrodę Dyrektora szkoły za średnią powyżej 5,00.

Dyplomy za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie otrzymały też: Oliwia Bury, Grażyna Dudek, Fryderyka Kobza, Martyna Michałek i Karolina Skrzypczyńska.

Drodzy absolwenci,

Pamiętajcie, że ten dzień to początek Waszego dorosłego życia. Życia, które czasami jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa trudne i wymagające podejmowania ważnych decyzji.

Życzymy Wam, aby to przejście w dorosłe życie było dla Was pozytywnym doświadczeniem, żeby Wasze plany i marzenia zrealizowały się. Pamiętajcie jednak, aby w dążeniu do celu nie zatracić własnej wartości, aby mieć na uwadze dobro innych ludzi, aby czasem w ogólnym zabieganiu przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dookoła siebie, dostrzec drugiego człowieka.

To wartości, które Wam przekazaliśmy.

Jesteśmy z Was dumni! Powodzenia!

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku

Oceń artykuł: 6 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowe stylizacje
Fale radiowe - przeciwzmarszczkowe
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Kasy fiskalne Datecs
1200PLN PROMOCJAPLN
Usługi transportowe
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
Bon upominkowy
0

e-Senior, czyli pomału do celu. Wystarczy przełamać opór

Już jutro, 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. W tym roku prezent może być# tylko jeden – pomóc możliwie najbezpieczniej przetrwać ten trudny dla wszystkich czas. I tu zjawiamy się my ze sporą dawką internetowej wiedzy.

(czytaj więcej)
0

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Dlaczego warto je jeść?

Aż 83 proc. Polaków zaczyna dzień od śniadania: 75% na pierwszy posiłek w ciągu #dnia wybiera kanapki. Jak przygotować pełnowartościowe śniadanie i dlaczego ten posiłek jest tak ważny dla naszego zdrowia?

(czytaj więcej)
0

Nowoczesne technologie w służbie czystości. Precz z zarazkami w łazience!

Szeroko rozumiana czystość jest dziś ważniejsza niż kiedykolwiek. Podwójnie zwracamy #uwagę na to, by wszystko co nas otacza było dla nas bezpieczne. Bezpieczeństwo w łazience to systematyczne pozbywanie się z niej wszelkich zarazków, bakterii, drobnoustrojów i grzybów. Na pomoc w codziennych obowiązkach przychodzą producenci, którzy poprzez stosowanie w swoich produktach nowoczesnej technologii sprawiają, że sprzątanie łazienki jest łatwe, szybkie i nie wymaga stosowanie silnych detergentów. Korzystajmy z dobrodziejstw technologicznych - dla naszego zdrowia.

(czytaj więcej)
0

Polacy unikają regularnych wizyt u stomatologa. Strach przed bólem

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research na zlecenie #Grupy LUX MED, jedynie 39 proc. Polaków między 25. a 60. r.ż. deklaruje wizyty u stomatologa przynajmniej raz na pół roku. Zlekceważony problem stomatologiczny, może prowadzić do poważnych chorób nie tylko zębów i jamy ustnej, ale także całego organizmu. Bakterie wywołujące stany zapalne mogą przedostawać się do innych narządów i przyczyniać się nawet do udarów mózgu czy zawałów.

(czytaj więcej)