Dziś mamy 3 czerwca 2020, środa, imieniny obchodzą:

28 kwietnia 2020

Uczniowie klas maturalnych w CKZiU zakończyli rok szkolny

fot. CKZiU w Wyrzysku

fot. CKZiU w Wyrzysku

Za pośrednictwem platformy Office 365 w piątek, 25 kwietnia 2020 r. odbyło się zakończenie #roku klas maturalnych Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymały Aleksandra Płaczek ze średnią 5,25, Patrycja Kupilas ze średnią 4,93 i Nicole Rola ze średnią 4,90. Te osoby otrzymały nagrody książkowe za bardzo dobre i wzorowe zachowanie i osiągnięcie wysokich wyników w nauce. Dyrektor i Rada Pedagogiczna CKZiU w Wyrzysku składają również ogromne gratulacje rodzicom Oli, Patrycji i Nicole.

Aleksandra Płaczek, w uznaniu osiągnięć w nauce i w działalności pozaszkolnej otrzymała również stypendium Starosty Pilskiego oraz nagrodę Dyrektora szkoły za średnią powyżej 5,00.

Dyplomy za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie otrzymały też: Oliwia Bury, Grażyna Dudek, Fryderyka Kobza, Martyna Michałek i Karolina Skrzypczyńska.

Drodzy absolwenci,

Pamiętajcie, że ten dzień to początek Waszego dorosłego życia. Życia, które czasami jest ciekawe, szczęśliwe, ale bywa trudne i wymagające podejmowania ważnych decyzji.

Życzymy Wam, aby to przejście w dorosłe życie było dla Was pozytywnym doświadczeniem, żeby Wasze plany i marzenia zrealizowały się. Pamiętajcie jednak, aby w dążeniu do celu nie zatracić własnej wartości, aby mieć na uwadze dobro innych ludzi, aby czasem w ogólnym zabieganiu przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dookoła siebie, dostrzec drugiego człowieka.

To wartości, które Wam przekazaliśmy.

Jesteśmy z Was dumni! Powodzenia!

Dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Budowa stanu surowego
Produkty instax
od 37,90PLN
Remonty mieszkań
Kasa fiskalna Novitus NANO E
1290 nettoPLN
Elewacje
Pokój dzienny/ jadalnia
Botox zmarszczki lwie
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)
0

Zdrowe odżywianie podczas pracy zdalnej. Przepis na sałatkę w stylu toskańskim

Pomimo cyklicznego znoszenia obostrzeń wielu z nas wciąż pracuje w trybie #zdalnym. A to z kolei stanowi nie lada wyzwanie dla naszej codziennej diety. Inaczej bowiem komponujemy menu zabierane do firmy, inaczej podejść należy do planowania posiłków, pracując w domowym zaciszu. W obu jednak przypadkach kluczem jest zbilansowana dieta, zapewniająca siłę i energię na cały dzień intensywnej pracy.

(czytaj więcej)