Dziś mamy 18 października 2019, piątek, imieniny obchodzą:

10 kwietnia 2019

Uczniowskie staże w Grecji - dzień 8. Poznanie pracy weterynarza

fot. pow.

fot. pow.

Dzisiejszego dnia rolnicy odwiedzili firmę Fotopoulos. Dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat # ogrodnictwa i jego obrotów na rynku w Grecji.

Właściciel pokazał swoje szklarnie oraz objaśnił technologie, jakie wykorzystuje na różnych etapach wzrostu roślin. Pokazano nam cały proces produkcji przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń, dystrybucji i przechowywania ozdobnych roślin doniczkowych na które zapotrzebowanie jest ogromne i eksportuje się je do wielu krajów.

Weterynarze natomiast obserwowali wykonaną przez lekarza sterylizację kota u którego stwierdzono zapalenie ucha, uzyskali dodatkowe informacje na temat budowy serca i jego nieprawidłowości oraz pasożytów przed którymi należy chronić zwierzęta.

Dzień zakończyliśmy długim spacerem zwiedzając Saloniki.

materiał: Wojciech Łukaszewicz – uczeń ZSP w Samostrzelu

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 11 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)