Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

30 kwietnia 2018

Uroczyste przywitanie w jednostce. Kom. Zbigniew Sperkowski pierwszym zastępcą komendanta

fot. KPP Nakło

fot. KPP Nakło

Podczas uroczystej zbiórki, przy udziale kadry kierowniczej nakielskiej komendy, odbyło się # uroczyste przywitanie w jednostce Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Nakle nad Notecią kom. Zbigniewa Sperkowskiego.

Dzisiaj (30.04.18) mł. insp. Krzysztof Stefaniak przywitał w szeregach nakielskiej policji kom. Zbigniewa Sperkowskiego, który od dnia dzisiejszego pełni obowiązki Pierwszego Zastępcy Komendanta nakielskiej jednostki. W odprawie udział wzięła kadra kierownicza komendy w Nakle i jednostek podległych.

Kom. Zbigniew Sperkowski wstąpił do służby w 1991 roku. Od początku związany był z pionem prewencji bydgoskiej policji. Służył na stanowiskach m.in.: dzielnicowego, kierownika ogniwa patrolowo – interwencyjnego, kierownika referatu oraz naczelnika wydziału. Od marca 2017 roku kom. Sperkowski był Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji Bydgoszcz – Śródmieście.  

Kom. Zbigniew Sperkowski witając się z kadrą kierowniczą nakielskiej jednostki zapewnił, że pełniąc obowiązki na stanowisku zastępcy komendanta i będąc odpowiedzialnym za pion prewencji dołoży wszelkich starań, aby praca podległych mu policjantów przynosiła wymierne efekty.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska Oficer prasowy KPP Nakło nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)