Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

05 lutego 2018

Uroczyste zakończenie kursów zawodowych. Uczestnicy otrzymali zaświadczenia

fot. powierzone

fot. powierzone

W sobotę, 3 lutego 2018 r. po raz drugi w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa # w Samostrzelu odbyło się uroczyste zakończenie Kwalifikacyjnych Kursów Zawodowych: R.03. Prowadzenie produkcji rolniczej oraz R.21. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja roślinnych obiektów architektury krajobrazu.

Uczestnicy otrzymali zaświadczenia potwierdzające ukończenie kursów, które rozpoczęły się we wrześniu 2016 r.  
Pani Dyrektor Małgorzata Ciechanowska pogratulowała 37 absolwentom zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych oraz trafnego wyboru placówki, która w tegorocznym Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych  „Perspektywy” uzyskała honorowy tytuł “Złotej Szkoły”, zajmując 89 miejsce wśród techników w Polsce, 7 w województwie kujawsko - pomorskim i 1 w powiecie nakielskim. Szczególne słowa uznania skierowała  do  słuchaczy, którzy szczególnie zaangażowali się w życie placówki i lokalnej społeczności zapewniając, że samokształcenie to najlepsze metody rozwijania zainteresowań i zdobywania różnych umiejętności.

Na koniec uroczystości Pani Dyrektor złożyła życzenia uzyskania jak najlepszych wyników na zbliżających się egzaminach potwierdzających kwalifikacje w  zawodzie, a także pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Warto dodać, że   spora grupa słuchaczy zamierza kontynuować naukę na kolejnych kursach. Już w marcu 2018 rozpoczyna się Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy R.16. Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej, a we wrześniu kursy: R.22. Organizacja prac związanych z budową oraz konserwacją obiektów małej architektury krajobrazu oraz kolejny kurs R.03. Prowadzenie produkcji rolniczej, pozwalający uzyskać tytuł rolnika.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

materiał: Adrianna Grzegorek - Trybuszewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)