Dziś mamy 18 października 2019, piątek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Uwaga kierowcy! Mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym

fot. archiwum

fot. archiwum

Uwaga kierowcy!!! W dniach 29-30 czerwca na drodze krajowej nr 10 w miejscowości # Minikowo mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

W dniach 29-30 czerwca 2019 roku w miejscowości Minikowo w gminie Nakło, odbędą się Międzynarodowe Targi Rolno – Przemysłowe AGRO – TECH. Corocznie targi te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób odwiedzających.

W związku z powyższym kierowcy poruszający się w tym czasie drogą krajową nr 10 muszą liczyć się ze wzmożonym ruchem oraz utrudnieniami na drodze. Zaleca się, aby w miarę możliwości korzystać z trasy przez miejscowość Potulice, drogą powiatową nr 1926. Pozwoli to z całą pewnością uniknąć stania w korkach i wpłynie na komfort jazdy.

Nad płynnością ruchu w Minikowie czuwać będą policjanci referatu ruchu drogowego nakielskiej komendy. Kierowców przemieszczających się w dniach targów krajową „dziesiątką” prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.  

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezpieczna droga do celu. Wybieramy materiał na modne i funkcjonalne schody

Zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i tych przydomowych schody to codzienny widok.# Ich obecność zawdzięczamy zwykle ukształtowaniu terenu, które sprawia, że zastosowanie płaskiej nawierzchni nie jest możliwe. Aby spełniały swoją funkcję, były bezpieczne, a do tego niezwykle atrakcyjne wizualnie powinny zostać wykonane z przeznaczonych do tego okładzin. Jaki materiał spisze się w tym przypadku najlepiej?

(czytaj więcej)
0

Urząd dzwoni do obywatela. Sejm przyjął zmiany

Przyspieszenie załatwiania spraw urzędowych – to nasz cel. Dzięki przyjętym wczoraj przez Sejm zmianom, które zaproponowaliśmy w ustawie o informatyzacji, będzie szybciej i skuteczniej.

(czytaj więcej)
0

Problemy emocjonalne kobiet w ciąży. Co warto wiedzieć?

Ciąża i oczekiwanie na dziecko to jeden z najważniejszych etapów w # życiu kobiety.

(czytaj więcej)