Dziś mamy 20 lipca 2019, sobota, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2019

Uwaga kierowcy! Mogą pojawić się utrudnienia w ruchu drogowym

fot. archiwum

fot. archiwum

Uwaga kierowcy!!! W dniach 29-30 czerwca na drodze krajowej nr 10 w miejscowości # Minikowo mogą pojawić się utrudnienia w ruchu.

W dniach 29-30 czerwca 2019 roku w miejscowości Minikowo w gminie Nakło, odbędą się Międzynarodowe Targi Rolno – Przemysłowe AGRO – TECH. Corocznie targi te cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony osób odwiedzających.

W związku z powyższym kierowcy poruszający się w tym czasie drogą krajową nr 10 muszą liczyć się ze wzmożonym ruchem oraz utrudnieniami na drodze. Zaleca się, aby w miarę możliwości korzystać z trasy przez miejscowość Potulice, drogą powiatową nr 1926. Pozwoli to z całą pewnością uniknąć stania w korkach i wpłynie na komfort jazdy.

Nad płynnością ruchu w Minikowie czuwać będą policjanci referatu ruchu drogowego nakielskiej komendy. Kierowców przemieszczających się w dniach targów krajową „dziesiątką” prosimy o bezwzględne stosowanie się do poleceń wydawanych przez policjantów.  

materiał: podkom. Justyna Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)