Dziś mamy 16 lipca 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

W bibliotece jest już świątecznie. Dzieci ubrały choinkę

fot. J. Kromrych

fot. J. Kromrych

W pierwszy grudniowy wtorek tj. 4.12 bibliotekarka Justyna Kromrych zaprosiła dzieci do # wspólnego dekorowania drzewka bożonarodzeniowego w Filii Bibliotecznej w Dębowie.

Frekwencja była na tyle wystarczająca, że choinka została błyskawicznie przystrojona w lampki, łańcuchy, bombki, słodkie sopelki, własnoręczne wykonane ozdoby, suszone plastry pomarańczy – wszystko to co na choince znaleźć się powinno.

Następnie mali uczestnicy kolorowali postać Świętego Mikołaja, ponieważ za dwa dni ma swoje wielkie święto. Na zakończenie każdy mały czytelnik otrzymał od bibliotekarki słodki upominek.

materiał: Justyna Kromrych

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)