Dziś mamy 17 października 2018, środa, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

W bibliotece jest już świątecznie. Dzieci ubrały choinkę

fot. J. Kromrych

fot. J. Kromrych

W pierwszy grudniowy wtorek tj. 4.12 bibliotekarka Justyna Kromrych zaprosiła dzieci do # wspólnego dekorowania drzewka bożonarodzeniowego w Filii Bibliotecznej w Dębowie.

Frekwencja była na tyle wystarczająca, że choinka została błyskawicznie przystrojona w lampki, łańcuchy, bombki, słodkie sopelki, własnoręczne wykonane ozdoby, suszone plastry pomarańczy – wszystko to co na choince znaleźć się powinno.

Następnie mali uczestnicy kolorowali postać Świętego Mikołaja, ponieważ za dwa dni ma swoje wielkie święto. Na zakończenie każdy mały czytelnik otrzymał od bibliotekarki słodki upominek.

materiał: Justyna Kromrych

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)