Dziś mamy 15 grudnia 2017, piątek, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

W bibliotece jest już świątecznie. Dzieci ubrały choinkę

fot. J. Kromrych

fot. J. Kromrych

W pierwszy grudniowy wtorek tj. 4.12 bibliotekarka Justyna Kromrych zaprosiła dzieci do # wspólnego dekorowania drzewka bożonarodzeniowego w Filii Bibliotecznej w Dębowie.

Frekwencja była na tyle wystarczająca, że choinka została błyskawicznie przystrojona w lampki, łańcuchy, bombki, słodkie sopelki, własnoręczne wykonane ozdoby, suszone plastry pomarańczy – wszystko to co na choince znaleźć się powinno.

Następnie mali uczestnicy kolorowali postać Świętego Mikołaja, ponieważ za dwa dni ma swoje wielkie święto. Na zakończenie każdy mały czytelnik otrzymał od bibliotekarki słodki upominek.

materiał: Justyna Kromrych

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Piękna na mikołajki – oczaruj go swoim wyglądem!

Mikołajki to przede wszystkim dzień obdarowywania najbliższych podarunkami. Możesz jednak sprawić, by ukochany zapamiętał ten moment na dłużej za sprawą Twojego niebanalnego wizerunku. Zadbaj o odpowiednią stylizację oraz piękny makijaż!

(czytaj więcej)
0

Wydatki w gospodarstwach domowych. Na co wydaliśmy najwięcej pieniędzy?

Urząd Statystyczny w Bydgoszczy zebrał informacje dotyczące wydatków przeciętnych #gospodarstw domowych w województwie kujawsko-pomorskim w 2016 roku. Jak dane te różnią się od tych w roku wcześniejszym?

(czytaj więcej)
0

Świąteczne bony podarunkowe do Studia Urody Lidii Gwóźdź

Nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Nasz salon proponuje zakup specjalnego zaproszenia za dowolną kwotę, na usługi w naszym gabinecie.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)