Dziś mamy 22 marca 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
05 grudnia 2017

W bibliotece jest już świątecznie. Dzieci ubrały choinkę

fot. J. Kromrych

fot. J. Kromrych

W pierwszy grudniowy wtorek tj. 4.12 bibliotekarka Justyna Kromrych zaprosiła dzieci do # wspólnego dekorowania drzewka bożonarodzeniowego w Filii Bibliotecznej w Dębowie.

Frekwencja była na tyle wystarczająca, że choinka została błyskawicznie przystrojona w lampki, łańcuchy, bombki, słodkie sopelki, własnoręczne wykonane ozdoby, suszone plastry pomarańczy – wszystko to co na choince znaleźć się powinno.

Następnie mali uczestnicy kolorowali postać Świętego Mikołaja, ponieważ za dwa dni ma swoje wielkie święto. Na zakończenie każdy mały czytelnik otrzymał od bibliotekarki słodki upominek.

materiał: Justyna Kromrych

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)