Dziś mamy 25 kwietnia 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

11 września 2018

W poniedziałek kontrolowano kierowców. Nie wszyscy byli trzeźwi

foto: pow

foto: pow

Wczoraj (10.09.18), od godzin rannych, na drogach powiatu nakielskiego mundurowi prowadzili # kontrole stanu trzeźwości. Policjanci sprawdzili trzeźwość łącznie 1369 kierowców. Nie wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Wczoraj (10.09.18), od wczesnych godzin rannych, na drogach powiatu nakielskiego, mundurowi kontrolowali trzeźwość kierowców.  Akcję prowadzili zarówno policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego, jak i innych służb prewencyjnych.

Po raz kolejny już, policjanci sprawdzali trzeźwość kierowców od wczesnych godzin rannych, jak i późnym popołudniem. W trakcie  prowadzonych działań, skontrolowano trzeźwości 1369 kierowców. Jak się okazało, nie dla wszystkich, poranek był trzeźwy. Nakielscy policjanci zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców.

Zatrzymane osoby straciły prawo jazdy i teraz będą odpowiadać przed sądem za przestępstwo kierowania pojazdem  w stanie nietrzeźwości, za które kodeks karny przewiduję karę do 2 lat pozbawienia wolności.
Działania zorganizowano z myślą o bezpieczeństwie użytkowników dróg.

materiał: asp. szt.. Damian Moczadło p. o Oficera prasowego KPP Nakło nad Notecią

Oceń artykuł: 4 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    ula, w dniu 13-09-2018 22:32:54 napisał:

    Czyż nie jest wam wiadomo, bracia - mówię przecież do tych, co Prawo znają - że Prawo ma moc nad człowiekiem, dopóki on żyje? Podobnie też i kobieta zamężna, na mocy Prawa, związana jest ze swoim mężem, jak długo on żyje. Gdy jednak mąż umrze, traci nad nią moc prawo męża. "Dlatego to uchodzić będzie za cudzołożną, jeśli za życia swego męża współżyje z innym mężczyzną. Jeśli jednak umrze jej mąż, wolna jest od tego prawa, tak iż nie jest cudzołożną, współżyjąc z innym mężczyzną."

    odpowiedz

    pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szampon wiśniowy do włosów farbowanych Joanna 1l
15PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Narożnik z funkcją spania, możliwość wyboru tkanin
Pomoc drogowa
MEBLE PIOTR PASIEKA
Lakiernictwo
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)