Dziś mamy 15 sierpnia 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Wichura zerwała dach w budynku mieszkalnym i inwentarski. Pomogli strażacy

Fot. OSP Łobżenica

Fot. OSP Łobżenica

Wczoraj, 1 lipca 2022 roku zgodnie z ostrzeżeniami meteorologów #przez region w tym Krajnę przeszły burze, które powodowały szkody.

Po godz. 17:00 wezwano strażaków do miejscowości Kruszki, gmina Łobżenica. gdzie wichura zerwała dach z budynku mieszkalnego oraz budynków inwentarskich. W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z OSP Łobżenica, OSP Miasteczko Krajeńskie, OSP Wiktorówko oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Pile.

Źródło:OSP Łobżenica

Materiał: Wiecbork112

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • -15 (27)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 10:26:16 napisał:

  Blachodachówka...i wszystko jasne,jeżeli komuś szkoda zainwestować w solidne pokrycie i solidną konstrukcję dachu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  Olga, w dniu 02-07-2022 13:43:02 napisał:

  Dlaczego na tym portalu jest tylu bezmuzgowych ludzi ,Rozum to ty chyba masz na tym co siadasz. Widać że rozumu natura ci nie dała.

  odpowiedz

  • 0 (24)

  Vvvv, w dniu 02-07-2022 15:02:41 napisał:

  Więcej niech dają tym ukraińskim ścierwą ludzie są zmęczeni tą Ukraina

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Cna, w dniu 02-07-2022 17:05:07 napisał:

  To przez Putina

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Dach, w dniu 02-07-2022 17:07:43 napisał:

  Teraz to są nowoczesne pokrycia dachowe, lipa jakich mało, zauważcie ze dachy zrywane przez wiatr to tylko te nowe, że starych budynków , kladzione solidnie czyli czopowane itd mało kiedy są zrywane, te nowe to tylko blacha przykręcona do belki i tyle , a płacić trzeba jak za zboże, kiedyś dachy kładli prawdziwi cieśle a teraz gościu co ma firmę budowlana i remontowa kładzie dach.Zero fachowej pracy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Anonim, w dniu 02-07-2022 19:12:57 napisał:

  Dokładnie.jak się widzi jak dachy pozrywane przez wiatr to tylko z nowych domów.niektore rudery stare a dach nawet nie ruszony przez wiatr .tak dobrze trzyma .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 20:06:40 napisał:

  No słuszna uwaga.W myśl zasady " zastaw się a postaw się" Klasyczna "biedronkowe"myślenie.Deficyt finansowy idzie w parze z deficytem szarych komórek.Anomalia pogodowe bezlitośnie obnażają filozofię nowobogackich.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Ramka na zdjęcia
13,90PLN 8,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)