Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

18 lutego 2020

Wizyta uczniów w CAiAS w Paterku. Wspólna zabawa wywołała łzy radości

fot. SP Sadki

fot. SP Sadki

Dnia 18.lutego uczniowie klasy II c ze Szkoły Podstawowej w Sadkach wybrali się ze #swoim przedstawieniem z okazji Dnia Babci i Dziadka do Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku.

Dzieci oprócz montażu słowno - muzycznego zaprezentowały tańce. Na koniec podopieczni Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej zostali zaproszeni do wspólnej zabawy, która wywołała łzy radości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci otrzymały słodki poczęstunek i wykonanego przez podopiecznych bałwanka. Serdecznie dziękujemy.

Materiał: M. Tchórzewska M. Wydrzyńska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)