Dziś mamy 19 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2018

Wsparcie dla KGW. Wnioski można składać do 27 grudnia

fot. archiwum

fot. archiwum

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, iż Koła Gospodyń Wiejskich # zainteresowane otrzymaniem wsparcia finansowego zobowiązane są do jak najszybszego złożenia wniosku o zarejestrowanie się do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.

Obowiązkowym załącznikiem takiego wniosku jest wykaz członków Koła na formularzu opracowanym przez ARiMR, uchwała o wyborze zarządu oraz zaświadczenie potwierdzające fakt istnienia działalności danego koła w swojej miejscowości.

Koła, które już się zarejestrują mogą następnie złożyć wniosek o udzielenie wsparcia finansowego. Wymagane jest posiadanie konta bankowego przez KGW. Wniosek taki należy złożyć najpóźniej do 27 grudnia. Otrzymane wparcie wypłacone będzie do końca bieżącego miesiąca.
Tym samym ze względu na fakt, iż dofinansowanie dla KGW wypłacane będzie do końca 2018 roku apeluje o jak najszybsze rejestrowanie się i składanie wniosku o udzielenie wsparcia w Biurze Powiatowym ARiMR w Nakle nad Notecią, ul. Strażacka 4.

Przypominamy – najpierw rejestracja do KRKGW a następnie wniosek o udzielenie dofinansowania najpóźniej do 27 grudnia 2018r. Prosimy nie czekać do ostatniej chwili. Wnioski o wsparcie złożone w styczniu 2019 nie będą podlegały rozpatrzeniu.

materiał: Adam Tchórzewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)