Dziś mamy 21 lipca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2018

Wsparcie dla KGW. Wnioski można składać do 27 grudnia

fot. archiwum

fot. archiwum

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, iż Koła Gospodyń Wiejskich # zainteresowane otrzymaniem wsparcia finansowego zobowiązane są do jak najszybszego złożenia wniosku o zarejestrowanie się do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.

Obowiązkowym załącznikiem takiego wniosku jest wykaz członków Koła na formularzu opracowanym przez ARiMR, uchwała o wyborze zarządu oraz zaświadczenie potwierdzające fakt istnienia działalności danego koła w swojej miejscowości.

Koła, które już się zarejestrują mogą następnie złożyć wniosek o udzielenie wsparcia finansowego. Wymagane jest posiadanie konta bankowego przez KGW. Wniosek taki należy złożyć najpóźniej do 27 grudnia. Otrzymane wparcie wypłacone będzie do końca bieżącego miesiąca.
Tym samym ze względu na fakt, iż dofinansowanie dla KGW wypłacane będzie do końca 2018 roku apeluje o jak najszybsze rejestrowanie się i składanie wniosku o udzielenie wsparcia w Biurze Powiatowym ARiMR w Nakle nad Notecią, ul. Strażacka 4.

Przypominamy – najpierw rejestracja do KRKGW a następnie wniosek o udzielenie dofinansowania najpóźniej do 27 grudnia 2018r. Prosimy nie czekać do ostatniej chwili. Wnioski o wsparcie złożone w styczniu 2019 nie będą podlegały rozpatrzeniu.

materiał: Adam Tchórzewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Odwołany lot podczas wakacji. Czy turystom przysługuje odszkodowanie?

Podróże samolotem uchodzą za pewny i szybki sposób przemieszczania się, dlatego są chętnie # wybierane jako środek transportu w czasie urlopów.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

"500+" za granicą? Czy rodziny otrzymają świadczenie?

Czy jeśli wraz z rodziną mieszkamy za granicą, ale jesteśmy zameldowani w # Polsce, przysługuje nam świadczenie wychowawcze „500+”?

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)