Dziś mamy 16 września 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

22 lipca 2021

Wspólna wycieczka do parku rozrywki. „To był zdecydowanie udany wyjazd!”

fot. GOK w Sadkach

fot. GOK w Sadkach

19 lipca Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach zorganizował wyjazd do# Deli Parku pod Poznaniem. W wycieczce udział wzięło 50 osób.

Na miejscu czekało nas mnóstwo atrakcji, tj.: prehistoryczne zwierzęta, gigantyczne owady, interaktywne place zabaw, Park Miniatur, Mini Zoo, Mini Park Linowy, plac zabaw Krokodyl, kreatywna piaskownica oraz Podniebna Eko-Wioska.

Wizyta w Deli Parku to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Małe dzieci mają tam okazję w niebanalny sposób spożytkować energię korzystając z całej masy różnych atrakcji, natomiast ci nieco starsi oraz dorośli mogą uzupełnić swoją wiedzę w różne ciekawostki dotyczące m.in. znanych na świecie budowli, owadów, czy życia prehistorycznych zwierząt.

To był zdecydowanie udany wyjazd!

Materiał: Magdalena Sobiecka-Lipińska - GOK w Sadkach 

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Czteroosobowa rodzina marnuje rocznie żywność wartą nawet 3 tys. zł

Zgodnie z danymi Programu Racjonalizacji Strat i# Ograniczania Marnotrawstwa Żywności (PROM), ok. 40% marnowanej żywności w Polsce generują produkcja, przetwórstwo i dystrybucja, a 60% – konsumenci. To oznacza, że za wyeliminowanie problemu odpowiedzialni są wszyscy: od producentów rolnych zaczynając, poprzez przetwórców i sieci handlowe, na gospodarstwach domowych kończąc.

(czytaj więcej)
0

Znaczki upamiętniające beatyfikacje Prymasa Tysiąclecia oraz Matki Czackiej

Poczta Polska wprowadza do obiegu dwa znaczki upamiętniające# proces beatyfikacyjny Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz matki Elżbiety Róży Czackiej. Emisje obu walorów zaplanowano na 12 września br., dzień uroczystej mszy beatyfikacyjnej.

(czytaj więcej)
0

Pomysł na domowy makaron. Jak zrobić go samodzielnie w domu?

Jesienna dieta to okazja do eksperymentowania i# próbowania nowych smaków. Bogactwo grzybów, warzyw czy orzechów pozwoli, nawet początkującym, poczuć się jak prawdziwy szef kuchni. Dynia, cukinia, papryka czy bakłażan będą idealnie komponować się z wszelkiego rodzaju sosami i makaronami. Jeżeli chcemy zadbać o zdrową i zbilansowaną dietę, warto zrobić wszystko od podstaw. W tekście znajdziesz pomysł na makaron oraz rady z jakiego gadżetu kuchennego warto skorzystać, aby gotowanie było szybsze i łatwiejsze.

(czytaj więcej)
0

Coraz więcej e-Polaków. Tysiące elektronicznych zgłoszeń narodzin

Tylko w tym roku Polacy zgłosili online przyjście na świat ponad 100 tysięcy dzieci. W sumie - z naszej e-usługi skorzystali już niemal 350 tysięcy razy.

(czytaj więcej)