Dziś mamy 19 lutego 2020, środa, imieniny obchodzą:

12 marca 2019

Wspólne spotkanie sołtysów. Idealna okazja do omówienia bieżących spraw

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 11 marca obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Sołtysa, z tej okazji Wójt Gminy Sadki zaprosił # Sołtysów na uroczyste spotkanie, które odbyło się w dniu 11 marca 2019 r. o godz. 12:00 w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Sadkach.

Wójt Dariusz Gryniewicz złożył życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz swoich środowisk, jak i w życiu osobistym. Włodarz podziękował Sołtysom za trud i zaangażowanie w wypełnianiu codziennych obowiązków, inicjatyw, które przekładają się na rozwój sołectwa oraz realizację potrzeb jego mieszkańców.

W miłej atmosferze, przy kawie i słodkim poczęstunku uczestnicy mieli okazję omówić sprawy bieżące.

W spotkaniu uczestniczyli: wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, zastępca wójta Monika Niedbała, sekretarz Renata Jesionowska-Zawieja, skarbnik Maciej Maciejewski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach Iwona Biniak, Komendant Straży Gminnej Dariusz Neulitz, kierownicy referatów i jednostek organizacyjnych Urzędu Gminy oraz Sołtysi sołectw Gminy Sadki.

materiał: Agata Zwierzchowska-Pilarczyk

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -8 (8)

  jok , w dniu 12-03-2019 20:29:46 napisał:

  sołtys Radzicza to tylko salą kościół , i nic więcej żeby tylko zaistnieć

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -4 (8)

  m , w dniu 12-03-2019 21:03:32 napisał:

  sołtys z liszk;;;;;;; jak zawsze na gwizdek obecny

  odpowiedz

  • -4 (8)

  soltysowa, w dniu 12-03-2019 21:28:40 napisał:

  śmieszne

  odpowiedz

  • -1 (3)

  sukcesu propaganda?, w dniu 13-03-2019 22:13:47 napisał:

  I tylko "uroczyste spotkanie", "życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz swoich środowisk, jak i w życiu osobistym" ... Od Święta Kobiet nic innego nie da się przeczytać o Gminie Sadki. Aż się bebechy przewacają!. Oczywiście poza "zdarzeniami drogowymi" Na tym polega informacja? Czy nic przez prawie miesiąc w gminie się nie dzieje?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Pomoc przy kontroli ZUS
od 50PLN
Sprzedaż opon
Meble systemowe w kolorze Biały Wysoki Połysk
Krzesło młodzieżowe
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szczotki do włosów tytanowe Termix
Meble systemowe w kolorze Biały Uni Mat / Biały Mat
Metkownice
od 179PLN
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)