Dziś mamy 27 maja 2019, poniedziałek, imieniny obchodzą:

12 marca 2019

Wspólne spotkanie sołtysów. Idealna okazja do omówienia bieżących spraw

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 11 marca obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Sołtysa, z tej okazji Wójt Gminy Sadki zaprosił # Sołtysów na uroczyste spotkanie, które odbyło się w dniu 11 marca 2019 r. o godz. 12:00 w sali nr 1 Gminnego Centrum Administracyjno - Kulturalnego w Sadkach.

Wójt Dariusz Gryniewicz złożył życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz swoich środowisk, jak i w życiu osobistym. Włodarz podziękował Sołtysom za trud i zaangażowanie w wypełnianiu codziennych obowiązków, inicjatyw, które przekładają się na rozwój sołectwa oraz realizację potrzeb jego mieszkańców.

W miłej atmosferze, przy kawie i słodkim poczęstunku uczestnicy mieli okazję omówić sprawy bieżące.

W spotkaniu uczestniczyli: wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, zastępca wójta Monika Niedbała, sekretarz Renata Jesionowska-Zawieja, skarbnik Maciej Maciejewski, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Sadkach Iwona Biniak, Komendant Straży Gminnej Dariusz Neulitz, kierownicy referatów i jednostek organizacyjnych Urzędu Gminy oraz Sołtysi sołectw Gminy Sadki.

materiał: Agata Zwierzchowska-Pilarczyk

Oceń artykuł: 6 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (6) Zgłoś naruszenie zasad

  • -8 (8)

  jok , w dniu 12-03-2019 20:29:46 napisał:

  sołtys Radzicza to tylko salą kościół , i nic więcej żeby tylko zaistnieć

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -4 (8)

  m , w dniu 12-03-2019 21:03:32 napisał:

  sołtys z liszk;;;;;;; jak zawsze na gwizdek obecny

  odpowiedz

  • -4 (8)

  soltysowa, w dniu 12-03-2019 21:28:40 napisał:

  śmieszne

  odpowiedz

  • -1 (3)

  sukcesu propaganda?, w dniu 13-03-2019 22:13:47 napisał:

  I tylko "uroczyste spotkanie", "życzenia wszelkiej pomyślności, sukcesów i satysfakcji z pracy na rzecz swoich środowisk, jak i w życiu osobistym" ... Od Święta Kobiet nic innego nie da się przeczytać o Gminie Sadki. Aż się bebechy przewacają!. Oczywiście poza "zdarzeniami drogowymi" Na tym polega informacja? Czy nic przez prawie miesiąc w gminie się nie dzieje?

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Naczepa platforma
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Zestaw wypoczynkowy na stelażu drewnianym
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Sprawdzanie świateł
GratisPLN
Metkownice
od 179PLN
Siłownia
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)