Dziś mamy 25 września 2020, piątek, imieniny obchodzą:

23 grudnia 2019

Wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu. Nie zabrakło śpiewania kolęd

fot. Wojciech Łassa

fot. Wojciech Łassa

Dnia 20 grudnia 2019 w Zespole Szkół Specjalnych w Karnowie odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców.

Spotkanie rozpoczął dyrektor szkoły Mariusz Dereziński życząc zebranym zdrowych i spokojnych świat i szczęśliwego nowego roku. Zebrani obejrzeli inscenizację szopki bożonarodzeniowej przygotowaną przez uczniów i nauczycieli szkoły. Z niecierpliwością wszyscy oczekiwali wizyty Gwiazdora, który po przybyciu obdarował wszystkich upominkami.

Nie zabrakło śpiewania kolęd, łamania się opłatkiem i składania życzeń świątecznych i noworocznych. W rodzinnej atmosferze wspólnie wszyscy zasiedli do wigilijnego stołu.

materiał: Wojciech Łassa

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Światowy Dzień bez Samochodu. Zamiast auta wybierz rower!

W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy# Dzień bez Samochodu. Jest to idealny czas, aby do pracy zamiast samochodem pojechać rowerem albo autobusem.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)