Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

21 września 2015

Wszystko odbywa się kosztem klientów

Od parunastu dni nie mogę uzyskać weryfikacji numeru #konta operatora energetycznego Enea.

Ostatnia faktura znacznie różni się od dotychczasowych i jest inna niż wzór faktury zamieszczony na stronie Enei. Do chwili obecnej nie otrzymałem potrzebnej mi do zapłaty za prąd informacji, którą wielokrotnie starałem się uzyskać; mailowo, poprzez zakładkę kontakt na stronie Enea i telefonicznie pod różnymi numerami telefonów firmy Enea. Termin płatności już minął i żeby uniknąć dodatkowych kosztów zmuszony zostałem do opłacenia faktury, bez upewnienia się czy zmienione dane do przelewu rzeczywiście dotyczą rachunku Enea.

Sposób traktowania klientów przez firmę Enea jest nie do zaakceptowania,organizacja pracy tej firmy na poziomie skandalicznym.

Wszystko wskazuje na to, że ta firma podzieliła los PKP, gdzie rozsprzedano infrastrukturę różnym podmiotom, wśród których brak należytej synchronizacji, a nawet współpracy.

Wszystko to odbywa się kosztem większości społeczeństwa.

materiał: Internauta

Oceń artykuł: 105 94

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (17) Zgłoś naruszenie zasad

  • -16 (30)

  Nakło, w dniu 21-09-2015 18:50:28 napisał:

  Jak, nie idzie się skontaktować telefonicznie a bardzo Ci zależy na informacji, to trzeba było ruszyć 4 litery i pójść/pojechać do oddziały w Nakle Lecz jak zwykle najlepiej jest lamentować i zaśmiecać forum.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 5 (7)

  je...na enea, w dniu 21-09-2015 18:57:24 napisał:

  Mi Enea 2 lata naliczała prąd dwu strefowy z źle ustawionym zegarem!! Przez dwa lata najwięcej prądu zużywałem w godzinach wieczornych, a naliczało mi droższą dzienną taryfę. Po korekcji licznika zrobili pomiar po tygodniu i stwierdzili że błąd powodował minimalne różnice i reklamacje nie będzie uwzględniona. I że to decyzja ostateczna, a ja zostałem wydymany na kilka stów za to że chciałem być EKO...

  odpowiedz

  • 5 (7)

  jaro, w dniu 21-09-2015 19:55:39 napisał:

  do tych firm wymienionych dołączył bym jeszcze poczte.ta firma to powinna też być zlikwidowana.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • 8 (8)

  knab, w dniu 21-09-2015 20:56:20 napisał:

  A już myślałam,że należę do jednostki której brak cierpliwości. Dzwoniłam przez cały dzień na różne numery do Enea ,no ale wszędze słuchałam miłej sekretarki( automatycznej).Jedyne połączenie jakie uzyskałam ,to Enea w Nakle .Pani jednak była tak nie miła ,że zastanawiam się kto jest dla kogo. Odesłała mnie do infolinii- więc dzwoniłam cały dzień.Czas na wymianę kadry ,może inni będą szanowali pracę i klienta . Czas wyłączyć światła przejść na średniowiecze - kaganek i świeczki.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  On, w dniu 21-09-2015 21:30:51 napisał:

  Pani w bok Enea w Nakle wskazał mi do kontakt adres mailowy przez, ktòry mam załatwiać wszelkie sprawy z nimi jak reklamacje itp. Tylko jest jeden przez okres 3 m-cy nikt nie raczył odpisać na kilka maili. Odnoszę wrażenia, że firma chce być nowoczesna tylko nie ma osoby kompetentnej,ktòra umiała by taką skrzynkę obsługiwać i po drugie brak chęci do pracy. Jedno co dostałem to wezwanie do zapłaty oczywiście, że w przypadku nie zapłaty sprawę śmiercią do sądu. Tylko tyle potrafią. Klienci dla tej firmy nie istnieją. Masz tylko płacić fakturę i nie pytać dlaczego tak dużo i za co. Nie wspomnę, że do jednego odczytu licznika dostałem fakturę i korektę do niej bo za mało sobie sami naliczyli. Jednym słowem Enea to najgorszą firma pod względem obsługi

  odpowiedz

  • 9 (9)

  Stef, w dniu 21-09-2015 21:41:11 napisał:

  Enea-panstwo w państwie.

  odpowiedz

  • 6 (6)

  pyrlandia, w dniu 21-09-2015 22:54:12 napisał:

  Zaczyna się szukanie oszczędności według kierowników, więcej kierowników i dyrektorów niż pracowników a pracować nie ma komu, ludzie umierają, odchodzą na emerytury a nowych nie przyjmują, genialnie pyrlandia

  odpowiedz

  • 9 (9)

  internauta, w dniu 22-09-2015 09:16:35 napisał:

  Prawda, brak organizacji pracy w tej firmie.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Terminale płatnicze stacjonarne i mobilne
59PLN od 27zł/mcPLN
Meble w kolorze Dąb Szary Sonoma / Brązowy Połysk
Wypożyczalnia samochodów
Kwasy...
Meble systemowe Dąb Sonoma/ Biały Połysk
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)