Dziś mamy 3 lipca 2020, piątek, imieniny obchodzą:

27 czerwca 2020

Wypadek na przejeździe kolejowym. Zderzenie samochodu z pociągiem

Fot. OSP Solec Kujawski

Fot. OSP Solec Kujawski

O godzinie 9:48 do naszej jednostki wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu# samochodu osobowego z pociągiem na przejeździe kolejowym przy ulicy Łąkowej w Solcu Kujawskim.

Po dojeździe na miejsce zastaliśmy rozbity pojazd blokujący jeden tor ruchu.
Osoba poszkodowana została wydobyta z pojazdu przed naszym przyjazdem oraz znajdowała się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony zarówno dla pociągów jak i samochodów.

W działania zaangażowane były po dwa zastępy z OSP Solec Kujawski oraz JRG SP PSP Bydgoszcz, policja, a także pracownicy Polskich Linii Kolejowych.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (3)

  eban, w dniu 28-06-2020 09:21:41 napisał:

  Pewnie biedaczek nie zauważył przejazdu kolejowego, myślami był przy głosowaniu. Myślał jak tu zagłosować, by wilk był cały i babie było lżej!

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Mieszkaniec, w dniu 28-06-2020 10:18:03 napisał:

  To jest przestrogą dla kierujących.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zabiegi odmładzające
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Lakiernictwo
Kasa fiskalna ONLINE FAREX PRO300
1299PLN PROMOCJAPLN
Sprzedaż opon
Usta - powiekszanie
Makijaż ślubny
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Dwa rozwiązania, ten sam efekt. Odpływ liniowy a brodzik podpłytkowy

Decyzja podjęta! W naszej łazience zamontujemy kabinę# prysznicową bez brodzika. To jednak nie koniec dylematów. Teraz musimy zdecydować, czy postawimy na brodzik podpłytkowy czy odpływ liniowy. Oba rozwiązania zapewniają bowiem ten sam końcowy efekt wizualny, choć konstrukcyjnie znacznie się od siebie różnią. Jakie są wady i zalety obu tych opcji? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)