Dziś mamy 20 stycznia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 maja 2018

XVII Gminne Zawody Wędkarskie za nami. Złowiono ponad 55 kg ryb

fot. Roman Andrzejewski

fot. Roman Andrzejewski

W sobotę, 12 maja 2018 odbyły się w Radziczu kolejne, już XVII Gminne Zawody #Wędkarskie im. Tadeusza Betańskiego, organizowane przez Towarzystwo Kulturalne Gminy Sadki.

W imprezie wzięło udział 23 wędkarzy. Imprezie towarzyszyła zmienna pogoda, zaś lekki wiatr był utrudnieniem dla uczestników zawodów. Mimo to rezultat końcowy okazał się być bardzo dobry, bowiem złowiono ponad 55 kg ryb, z których każda po zważeniu odzyskała wolność. Tym razem największą ich ilość pozyskał pan Szymon Urbański z Broniewa, który tym samym został zwycięzcą wędkarskich zmagań. Nagrody zwycięzcom wręczał wójt gminy Sadki, pan Dariusz Gryniewicz.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowanie panu Bogusławowi Zadłużnemu za ufundowanie pucharu. Impreza sfinansowana została z grantu pozyskanego przez TKGS w otwartym konkursie ofert od Urzędu Gminy Sadki.

Wyniki zawodów:
1. Szymon Urbański – Broniewo
2. Grzegorz Gólcz – Samostrzel
3. Grzegorz Dorosz – Sadki
4. Waldemar Pazderski – Samostrzel
5. Dariusz Rodzeń – Sadki

Materiał: Roman Andrzejewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)