Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

24 maja 2022

Za zasługi w walce z pandemią Covid-19. DPS w Nakle otrzymał podziękowania

fot. archiwum

fot. archiwum

W miniony piątek podczas odbywającej się# konferencji pt.: "Deinstytucjonalizacja usług społecznych - dobre praktyki", której tematem przewodnim jest "Strategia rozwoju usług społecznych z perspektywą do 2035 roku" DPS w Nakle został doceniony.

Z rąk Wojewody Kujawsko Pomorskiego Pana Mikołaja Bogdanowicza na ręce Pani Dyrektor Ewy Kistowskiej zostały wręczone Podziękowania dla Dyrekcji i Pracowników Domu Pomocy Społecznej w Nakle nad Notecią za zasługi i poświęcenie w walce z pandemią Covid-19.

Niniejsze podziękowanie otrzymały jedynie wybrane jednostki. Tym bardziej jesteśmy bardzo dumni z otrzymanego wyróżnienia.

Materiał: Magda Pasieka - Dom Pomocy Społecznej w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

fot. DPS Nakło fot. DPS Nakło

Oceń artykuł: 5 15

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)