Dziś mamy 10 grudnia 2018, poniedziałek, imieniny obchodzą:

30 czerwca 2016

Zajęcia komputerowe dobiegły końca. Dzieci wiele się nauczyły

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Julia Gierczyńska

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Julia Gierczyńska

Oswajamy Komputer – to cykl cotygodniowych zajęć, które zostały# zorganizowane w Centrum Kształcenia w Dębowie dla pięcio- i sześciolatków z Oddziału Przedszkolnego z Dębowa.

Spotkania odbywały się od lutego 2016 r. do końca roku szkolnego. Ich celem było ułatwienie przedszkolakom edukacyjnego startu w pierwszej klasie poprzez wykorzystanie wielu kształcących a zarazem interesujących ćwiczeń przy komputerach.

We wtorek, 21.06.2016 r. odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie z dziećmi. Podsumowane zostały poznane treści programowe wychowania przedszkolnego podczas prowadzonych dotychczas zajęć komputerowych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w kolorowych kartach pracy Balona Blum i edukacyjnych grach w Internecie a następnie ilustrowały w programie Paint, co będą chciały robić w wakacje. Na koniec mali uczestnicy zajęć otrzymali batoniki a także życzenia: radosnych, pogodnych, ciekawych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Zajęcia przygotowała i poprowadziła Bożena Matczak – wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego oraz Kamila Wełniak-Bohdanowicz – instruktorka Centrum Kształcenia a odbywały się przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Dębowie i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sadkach.

Materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 23 11

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)