Dziś mamy 24 listopada 2017, piątek, imieniny obchodzą:
30 czerwca 2016

Zajęcia komputerowe dobiegły końca. Dzieci wiele się nauczyły

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Julia Gierczyńska

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Julia Gierczyńska

Oswajamy Komputer – to cykl cotygodniowych zajęć, które zostały# zorganizowane w Centrum Kształcenia w Dębowie dla pięcio- i sześciolatków z Oddziału Przedszkolnego z Dębowa.

Spotkania odbywały się od lutego 2016 r. do końca roku szkolnego. Ich celem było ułatwienie przedszkolakom edukacyjnego startu w pierwszej klasie poprzez wykorzystanie wielu kształcących a zarazem interesujących ćwiczeń przy komputerach.

We wtorek, 21.06.2016 r. odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie z dziećmi. Podsumowane zostały poznane treści programowe wychowania przedszkolnego podczas prowadzonych dotychczas zajęć komputerowych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w kolorowych kartach pracy Balona Blum i edukacyjnych grach w Internecie a następnie ilustrowały w programie Paint, co będą chciały robić w wakacje. Na koniec mali uczestnicy zajęć otrzymali batoniki a także życzenia: radosnych, pogodnych, ciekawych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Zajęcia przygotowała i poprowadziła Bożena Matczak – wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego oraz Kamila Wełniak-Bohdanowicz – instruktorka Centrum Kształcenia a odbywały się przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Dębowie i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sadkach.

Materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 18 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bezglutenowa i bezzbożowa karma dla psa – gdzie kupić?

Karmy bezglutenowe i bezzbożowe – które psy powinny je spożywać? Jaki jest skład takiego posiłku? Jakie są najpopularniejsze produkty tego typu? I wreszcie, gdzie można je kupić? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedzi poniżej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)