Dziś mamy 21 lutego 2018, środa, imieniny obchodzą:
30 czerwca 2016

Zajęcia komputerowe dobiegły końca. Dzieci wiele się nauczyły

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Julia Gierczyńska

fot. Kamila Wełniak-Bohdanowicz, Julia Gierczyńska

Oswajamy Komputer – to cykl cotygodniowych zajęć, które zostały# zorganizowane w Centrum Kształcenia w Dębowie dla pięcio- i sześciolatków z Oddziału Przedszkolnego z Dębowa.

Spotkania odbywały się od lutego 2016 r. do końca roku szkolnego. Ich celem było ułatwienie przedszkolakom edukacyjnego startu w pierwszej klasie poprzez wykorzystanie wielu kształcących a zarazem interesujących ćwiczeń przy komputerach.

We wtorek, 21.06.2016 r. odbyło się ostatnie przedwakacyjne spotkanie z dziećmi. Podsumowane zostały poznane treści programowe wychowania przedszkolnego podczas prowadzonych dotychczas zajęć komputerowych. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w kolorowych kartach pracy Balona Blum i edukacyjnych grach w Internecie a następnie ilustrowały w programie Paint, co będą chciały robić w wakacje. Na koniec mali uczestnicy zajęć otrzymali batoniki a także życzenia: radosnych, pogodnych, ciekawych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Zajęcia przygotowała i poprowadziła Bożena Matczak – wychowawczyni Oddziału Przedszkolnego oraz Kamila Wełniak-Bohdanowicz – instruktorka Centrum Kształcenia a odbywały się przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Dębowie i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sadkach.

Materiał: Kamila Wełniak-Bohdanowicz

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)