Dziś mamy 25 marca 2023, sobota, imieniny obchodzą:

15 grudnia 2022

Zajęcia przedświątZajęcia w przedszkolu. Na powitanie świąteczne piosenki i kolędyeczne. Na powitanie świąteczne piosenki i kolędy

fot. Iwona Bembnista, Justyna Krzyżaniak, Magdalena Sobiecka

fot. Iwona Bembnista, Justyna Krzyżaniak, Magdalena Sobiecka

W czwartek, 15 grudnia mieliśmy wielką przyjemność zorganizować zajęcia dla dzieci z oddziału przedszkolnego w Bninie.

Przedszkolaki przywitały nas pięknymi świątecznymi piosenkami i kolędami. Choć była ich garstka świetnie sobie poradziły z repertuarem i wprowadziły świąteczny nastrój.

Po tak miłym wstępie przyszedł czas na działanie. Dzieci otrzymały okienka/domki wykonane z drewnianych patyczków. Na stole pojawiły się także różnego rodzaju dekoracje- koronki, kokardki, dżety, rozmaite naklejki itp. Dzieci z zapałem ozdabiały swoje okienka. Wyszły im naprawdę pięknie.

Po wszystkim dzieci wraz z Paniami podziękowały animatorce kultury GOK Magdalenie Sobieckiej wręczając upominek i składając piękne świąteczne życzenia, a w nagrodę za trud i piękna pracę przedszkolaki otrzymały od nas słodką niespodziankę.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Miesiąc Świadomości Endometriozy. Jak radzić sobie z chorobą?

Marzec już od 30 lat jest obchodzony na całym świecie jako miesiąc świadomości endometriozy. #W przypadku wielu kobiet endometrioza jest chorobą, która znacząco wpływa na ich codzienne funkcjonowanie. Z pewnością warto poświęcić czas na zrozumienie tego powszechnego, ale często niezrozumiałego schorzenia, które może powodować m.in. bolesne i ciężkie miesiączki, a także problemy z płodnością. Co zrobić, by po pierwsze rozpoznać objawy choroby, a następnie radzić sobie z nią tak, by mimo wszystko móc cieszyć się życiem i swoją kobiecością? Jest kilka sposobów.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)