Dziś mamy 3 października 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

07 czerwca 2023

Zajęcia z animatorem kultury. Mini salon fryzjerski i produkcja bransoletek

fot. GOK Sadki

fot. GOK Sadki

We wtorek, 6 czerwca na naszych zajęciach miałyśmy typowo kobiece towarzystwo#, bo przybyły na nie same dziewczynki. Wykorzystując tę okazję postanowiłyśmy wykonać biżuterię.

Zaczęłyśmy od breloczków z imionami, a później powstały bransoletki, naszyjniki itp. Dziewczynki nie zapomniały o najbliższych i dla nich również wykonały spersonalizowane breloczki.

Na koniec urządziliśmy sobie mini salon fryzjerski. Każda dziewczynka wracała do domu z kolorowym warkoczykiem na głowie. Niektóre z nich miały nawet po dwa, gdyż zostały im jeszcze po naszym Dniu Dziecka!

To było bardzo miłe popołudnie.

Materiały do zajęć zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach, a przeprowadziła je Magdalena Sobiecka animator kultury GOK.

Materiał: Magdalena Sobiecka

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jaka powinna być waga szkolnego tornistra? Profilaktyka wad postawy

Pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej podejmują# wiele działań prozdrotownych. Dbają m.in. o profilaktykę wad postawy – sprawdzają i edukują w zakresie wagi tornistrów szkolnych uczniów.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Jabłka. Zaproszenie na samozbiory owoców

Z okazji Światowego Dnia Jabłka Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza na# samozbiory tych owoców. Zachęcamy sadowników do włączania się do akcji, a konsumentów – do wizyt w sadach i samodzielnych zbiorów. Akcja trwa do końca października.

(czytaj więcej)
0

Zwiedzeni darmową próbką witamin. Przyszły rachunki za roczny zapas

Ponad 5 mln zł kary za manipulacje przy wysyłkowej sprzedaży #suplementów diety. Miały być darmowe próbki suplementów, a przychodziły rachunki za roczny zapas produktu wraz z subskrypcją. Prezes UOKiK nałożył ponad 5 mln zł kary na Natural Pharmaceuticals. Dodatkowo sankcje finansowe objęły także osobę zarządzającą spółką.

(czytaj więcej)
0

Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej. Stan realizacji w regionie

33 zadania poprawiające bezpieczeństwo #na przejściach dla pieszych oraz mające na celu budowę nowych ciągów dla pieszych i rowerzystów w regionie. Program Bezpiecznej Infrastruktury Drogowej przyjęty do realizacji na lata 2021-2024 (PBID) koncentruje się na najmniej chronionych uczestnikach ruchu. Na wielu przejściach jest już bezpieczniej.

(czytaj więcej)