Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

05 października 2021

Zbiórka na leczenie Pauliny Góry. W liceum przygotowano kiermasz

fot. pow.

fot. pow.

29 września aula I Liceum Ogólnokształcącego wypełniła się# zapachami ciast, ciasteczek i babeczek przygotowanych przez uczniów klasy II matematyczno - humanistycznej.

Rozpoczęcie kiermaszu nastąpiło w czasie długiej przerwy i przyciągnęło wielu spragnionych słodkości uczniów i nauczycieli. A cel był wyjątkowy. Wsparcie zbiórki na nierefundowany lek dla chorej koleżanki z klasy - Pauliny Góry.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w naszym kiermaszu i pomoc Paulinie. Dzięki Waszej wrażliwości i ofiarności udało się zebrać 1706 złotych.

Zbiórka na siepomaga.pl trwa nadal. Liczy się każda złotówka. Pomóż, jeśli możesz. 

https://www.siepomaga.pl/paulina-gora

Materiał: Beata Jankowska - I LO w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)