Dziś mamy 13 grudnia 2018, czwartek, imieniny obchodzą:

03 marca 2018

Zebrania sołeckie w gminie Sadki rozpoczęte. Omówiono bieżące sprawy

fot. UG Sadki

fot. UG Sadki

2 marca 2018 roku w świetlicy wiejskiej w Radziczu odbyło się zebranie sołeckie.

Sołtys Ewa Malak, która otworzyła zebranie, przywitała przybyłych gości oraz mieszkańców wsi. Następnie przedstawiła sprawozdanie z działalności Sołtysa i Rady Sołeckiej za rok 2017.

W zebraniu uczestniczyli: Wójt Gminy Sadki Dariusz Gryniewicz, przedstawiciele Komisariatu w Mroczy: asp. szt. Dariusz Kokoszewski, mł. asp. Szymon Kujawa oraz Bernadeta Przemorska pracownik Straży Gminnej w Sadkach. Dariusz Kokoszewski przedstawił sprawozdanie z działalności Komisariatu w Mroczy na terenie Gminy Sadki za rok 2017. Policjanci chętnie odpowiadali na pytania mieszkańców Radzicza.

Wójt Dariusz Gryniewicz przywitał wszystkich mieszkańców oraz gości. Podczas zebrania zostały omówione sprawy bieżące dotyczące sołectwa oraz gminy. Mieszkańcy składali wolne wnioski i zapytania. Pytania dotyczyły m.in. dróg powiatowych, rolników, oświetlenia, braku numerków do lekarzy oraz problemu dodzwonienia się do Przychodni w Sadkach.

Materiał: UG Sadki

Oceń artykuł: 11 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • -8 (12)

  xx, w dniu 04-03-2018 20:46:44 napisał:

  fani sołtys

  odpowiedz

  • -10 (14)

  Agata , w dniu 04-03-2018 22:59:01 napisał:

  Ale frekwencja-12 osób, w tym jedna bardzo znudzona z podpartą brodą! To oni chcą zmienić świat? A gdzie "przyjaciele" wójta?

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szczotki do włosów tytanowe Termix
Jadalnia / pokój dzienny
Meble kuchenne
Nadanie modnej linii
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
MEBLE DZIECIĘCE
Kasy fiskalne Datecs mobilne z kopią elektroniczną
1350PLN PROMOCJAPLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)