Dziś mamy 20 października 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

01 października 2019

Zmagania o Puchar Wójta Sadek. Rywalizowało 26 zawodników

fot. BG

fot. BG

Ewelina Kot, Karol Jaroch i Wiktor Wiśniewski zostali szachowymi # zwycięzcami poszczególnych kategorii w zawodach o puchar wójta Sadek. Poprowadził je sędzia klasy państwowej Jarosław Wiśniewski.

Turniej zorganizowano w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. 26 zawodników, którzy wzięli udział, podzielono w zależności od wieku na 3 kategorię: juniorzy do lat 12, juniorzy do lat 16 i seniorzy. Zawody zostały rozegrane w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund po 12+4 sekundy za ruch dla zawodnika.

Podczas turnieju zostały również wyłonione najmłodsze uczestniczki turnieju – Kornelia Kilichowska i Marta Witkowska oraz najstarszy uczestnik – Jan Kudłacik. Nagrody oraz poczęstunek dla uczestników został ufundowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach.

Wyniki rywalizacji prezentują się następująco:

Juniorzy do lat 12:
1. Wiktor Wiśniewski
2. Piotr Szulc
3. Kornelia Kilichowska
4. Marta Witkowska

Juniorzy do lat 16:
1. Ewelina Kot
2. Bartosz Górecki

Seniorzy:
1. Karol Jaroch
2. Mateusz Budnik
3. Przemysław Szmidt

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Nowoczesne zabiegi laserowe
Drukarki fiskalne Innova
3443PLN PROMOCJAPLN
Siłownia
Kasa fiskalna Sharp
1844PLN PROMOCJAPLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Kasy fiskalne Datecs
1414PLN PROMOCJAPLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)