Dziś mamy 19 stycznia 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

01 października 2019

Zmagania o Puchar Wójta Sadek. Rywalizowało 26 zawodników

fot. BG

fot. BG

Ewelina Kot, Karol Jaroch i Wiktor Wiśniewski zostali szachowymi # zwycięzcami poszczególnych kategorii w zawodach o puchar wójta Sadek. Poprowadził je sędzia klasy państwowej Jarosław Wiśniewski.

Turniej zorganizowano w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. 26 zawodników, którzy wzięli udział, podzielono w zależności od wieku na 3 kategorię: juniorzy do lat 12, juniorzy do lat 16 i seniorzy. Zawody zostały rozegrane w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund po 12+4 sekundy za ruch dla zawodnika.

Podczas turnieju zostały również wyłonione najmłodsze uczestniczki turnieju – Kornelia Kilichowska i Marta Witkowska oraz najstarszy uczestnik – Jan Kudłacik. Nagrody oraz poczęstunek dla uczestników został ufundowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach.

Wyniki rywalizacji prezentują się następująco:

Juniorzy do lat 12:
1. Wiktor Wiśniewski
2. Piotr Szulc
3. Kornelia Kilichowska
4. Marta Witkowska

Juniorzy do lat 16:
1. Ewelina Kot
2. Bartosz Górecki

Seniorzy:
1. Karol Jaroch
2. Mateusz Budnik
3. Przemysław Szmidt

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Sypialnia w ciemnym, orzechowym kolorze
Naczepa platforma
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Materiały eksploatacyjne do wszystkich drukarek
Od 4,90 PLN
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)