Dziś mamy 2 grudnia 2022, piątek, imieniny obchodzą:

24 września 2022

Zołza. Film o tym co w życiu jest najważniejsze

fot. GBP w Sadkach

fot. GBP w Sadkach

Wczoraj, 23 września 2022 r. mieszkańcy Sadek# i okolic mieli przyjemność obejrzeć film "Zołza". Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Kreatywni dla Dębowa i okolic oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Sadkach.

Nie chcemy zdradzać szczegółów fabuły, ale wszystkim szczerze polecamy ten film. Pokazuje on jak łatwo i chętnie ulegamy pogoni za sukcesem. Niejednokrotnie zapominając o tym co najważniejsze. Może czasem warto zwolnić, przytulić najbliższych i po prostu: cieszyć się tym co mamy?...

Już czekamy na kolejny wyjazd. Wyjazd został zorganizowany przez Stowarzyszenie Kreatywni dla Dębowa i okolic w ramach projektu Książkomaniacy II, który został sfinansowany ze środków z budżetu Gminy Sadki.

Materiał: Joanna Brzozowska / GBP Sadki

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

 

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nadzieje polskich kibiców. Dzisiaj Polska zagra z Meksykiem

Rozpoczęcie mundialu rozpaliło nadzieje polskich kibiców. Sukces w meczu towarzyskim z Chile (1:0) dodał optymizmu #przed dzisiejszym spotkaniem z Meksykiem.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)