Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

26 czerwca 2024

„Ludzi dobrej woli jest więcej i ten świat nie zginie dzięki Wam". Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy# Policjantom z Powiatu Nakielskiego, Strażakom z jednostek OSP Gminy Sadki, Strażnikom Gminnym, Pracownikom Nadleśnictwa Szubin, Pracownikom PUP w Nakle nad Notecią, ale także każdemu, kto poświęcił swój czas oraz siły i zaangażował się w dniu wczorajszym w poszukiwania naszej mamy.

Za każdy znak, który naprowadził nas do miejsca odnalezienia, za obecność, wsparcie i modlitwę, w imieniu mamy i własnym bardzo wszystkim dziękujemy. Drodzy nasi Krewni, Przyjaciele, Znajomi, a także Wy wszyscy, których nie znamy z imienia i nazwiska, ale uczestniczyliście w trudnej akcji poszukiwawczej udowodniliście wczoraj, że „ludzi dobrej woli jest więcej i ten świat nie zginie dzięki Wam".

Dziękujemy!

Rodzina

Oceń artykuł: 50 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)