Dziś mamy 21 maja 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

14 lutego 2019

Piłka siatkowa chłopców. Krzywousty w finale

fot.pow

fot.pow

13 lutego w hali IX Liceum w Bydgoszczy odbył się półfinał mistrzostw województwa w piłce siatkowej chłopców.

Trzy najlepsze zespoły z regionu bydgoskiego spotkały się ,żeby wyłonić dwóch finalistów tegorocznej licealiady. Udział w zawodach tej rangi zapewniło sobie IX LO Bydgoszcz(Chemik Bydgoszcz-zwycięzca mistrzostw województwa od wielu lat),ILO im. B. Krzywoustego w Nakle nad Notecią, LO Kruszwica(które pokonało wcześniej faworyzowane Liceum im. M. Konopnickiej z Inowrocławia).

Wyniki:
IX LO Bydgoszcz-Kruszwica 2:0
ILO Krzywousty-Kruszwica 2:0(25;17,25:21)
IX LO Bydgoszcz-I LO krzywousty 2:0(25:21,25:17)

Kolejność w turnieju;
1.IX LO Bydgoszcz
2.I LO Nakło nad Notecią
3.LO Kruszwica

,,Dziękuję mojej  drużynie za piękną walkę i awans do finału.Mecz z Chemikiem stał na bardzo wysokim poziomie.Razem piszemy piękną historie ,,Krzywoustego" i nie boję się powiedzieć tego głośno o czym między sobą mówimy od dawna....o ile zdrowie dopisze ...jedziemy po medal!!!powiedział trener drużyny Maciej Janka

materiał:  Maciej Janka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

 

 

 

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)