Dziś mamy 16 listopada 2019, sobota, imieniny obchodzą:

07 maja 2019

Turniej w Sadkach. Piłkarskie emocje z okazji obchodów majowych

fot. powierzone

fot. powierzone

29 kwietnia 2019r na Orliku w Sadkach odbył się jeden z cyklu turniejów.# Do rywalizacji w kategorii uczniowie SP klasy VIII i gimnazjum zgłosiły się dwa zespoły: FC Anieliny i FC Kalifornia mecz zakończył się wynikiem 2:5.

Na zakończenie turnieju każdy zespół otrzymał puchar, dyplom i nagrody. Wybrano również najlepszego zawodnika którym został Kamil Zarzycki i najlepszego bramkarza – Emilian Piotr. 30 kwietnia do rywalizacji w Otwartym Turnieju zgłosiło się 12 zespołów. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, grano 1x12 min.
Wyniki:
Półfinały:
Gwiazda Olszewka - Tajfun Świniary 0:1
FC Mieczkowo - Norbi i Przyjaciele 1:1 (3:1 po karnych)

Mecz o 3 miejsce – Norbi i Przyjaciele – Gwiazda Olszewka 0:3
Mecz o 1 miejsce – FC Mieczkowo - Tajfun Świniary 1:1 (3:1 po karnych).

Kolejność:
1. FC Mieczkowo
2. Tajfun Świniary
3. Gwiazda Olszewka
4. Norbi i Przyjaciele

Na najlepszego bramkarza wybrano Andrzeja Jankowskiego z zespołu FC Mieczkowo, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został zawodnik Tajfun Świniary – Michał Witkowski.
Mecze sędziował - Łukasz Boiński.
Turniejowi towarzyszył wspólny posiłek. Nagrody i poczęstunek ufundowali organizatorzy turnieju - Gminny Ośrodek Kultury w Sadkach oraz Urząd Gminy w Sadkach.
Rozgrywki przeprowadzili Animatorzy Orlika Radosław Hyży i Piotr Białka.

 Materiał: GOK Sadki

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Przewóz krajowy
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Masaż gorącymi kamieniami
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Fotokoszulka z nadrukiem
35,00PLN
Meble na wymiar: szafy przesuwne
Elewacje
Zabiegi dla panów
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Jak przygotować się do porodu. Położna radzi

Nacięcie krocza to zabieg chirurgiczny zwany również epizjotomią, który w naszym kraju# jest bardzo popularny i wykonywany podczas porodu. Polska jest jednym z nielicznych krajów, gdzie w wielu placówkach wykonuje się ten zabieg rutynowo.

(czytaj więcej)
0

Co piąty uczeń nałogowo korzysta ze smartfona. Niepokojące dane

Niepokój, zdenerwowanie, problemy z koncentracją i uczucie przeciążenia nadmiarem informacji,# przy jednoczesnym braku wystarczającego wsparcia ze strony rodziców – taki obraz polskich nastolatków w sieci wyłania się z badania „Młodzi Cyfrowi” przeprowadzonego przez Fundację Dbam o Mój Z@sięg i Uniwersytet Gdański, we współpracy z firmami LIBRUS i PCG Edukacja.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)