Dziś mamy 5 grudnia 2021, niedziela, imieniny obchodzą:

05 listopada 2021

„Moja świąteczna torebka na prezenty”. PPPP organizuje konkurs

fot. pixabay.com

fot. pixabay.com

Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jak co# roku, czekamy na nie z niecierpliwością. Myślimy o najbliższych członkach rodziny.

Wszyscy też lubimy otrzymywać prezenty. Ale lubimy również je wręczać, właśnie najbliższym. I to pięknie opakowane. A jeszcze milej jest, gdy opakowanie jest oryginalne, a najlepiej wykonane samodzielnie i ozdobione według własnego pomysłu.

Dlatego też zapraszamy dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami, z Powiatu Nakielskiego do udziału w konkursie pt. „Moja świąteczna torebka na prezenty” organizowanego przez Powiatową Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Nakle nad Notecią z okazji Mikołajek 2021 roku.

Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie świątecznej torebki na prezenty. Forma torebki na prezenty oraz dobór materiałów, z których zostanie ona wykonana jest dowolny. Możesz stworzyć torebkę z dowolnego rodzaju papieru, kartonu, lub jeśli masz pomysł, innego materiału (np. filc), który się do tego nadaje, poprzez różne dodatki, rozmiar i wiele innych szczegółów. A może np. wykonasz torebkę na szydełku lub drutach z wełny/ włóczki itp.? Wszystko oczywiście zależy od Waszej kreatywności. Wręczając prezent w takim opakowaniu, zrobimy duże wrażenie i sprawimy że ta osoba poczuje się na prawdę wyjątkowo.

Podpisane prace konkursowe (z dołączoną informacją zawierającą wszystkie dane, zgodnie z regulaminem konkursu oraz wypełnionym formularzem Zgody na udział w konkursie) należy dostarczyć do Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Nakle nad Notecią, ul. Dąbrowskiego 46, do dnia 15.11.2021r.

Po tym czasie komisja konkursowa wyłoni najpiękniejsze i najciekawsze świąteczne torebki prezentowe, które zostaną nagrodzone.

Cele konkursu:

- rozwijanie aktywności twórczej i wrażliwości artystycznej oraz umiejętności wypowiadania się w różnych technikach artystycznych/rękodzielniczych
- prezentacja i popularyzacja twórczości dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami
- kultywowanie tradycji, związanych z Bożym Narodzeniem.

Regulamin Konkursu oraz formularz Zgody na udział do wypełnienia przez rodziców – w załącznikach.

Materiał: Ewa Burzyńska - PPPP w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie. 

Oceń artykuł: 8 0
Pliki do pobrania
REGULAMIN KONKURSU.doc
zgoda Mikołajki 2021.doc

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Na całym świecie u około jednego na 160 dzieci diagnozuje się autyzm

Europejski Tydzień Autyzmu obchodzony jest co roku, w# pierwszym tygodniu grudnia. Zaburzenia ze spektrum autyzmu należą do całościowych zaburzeń rozwojowych charakteryzujących się pewnym stopniem trudności w zakresie interakcji społecznych i komunikacji. Innymi cechami charakterystycznymi są nietypowe wzorce zachowań, ograniczony i stereotypowy repertuar zainteresowań i aktywności, trudności z przejściem od jednej czynności do drugiej, skupienie się na szczegółach i nietypowe reakcje na bodźce zmysłowe.

(czytaj więcej)
0

Przyprawy i zioła, które wzmocnią serce. Dieta powinna być ciekawa

Przyprawy i zioła, stosowane regularnie i w odpowiednich ilościach, sprzyjają# zdrowiu serca i naczyń krwionośnych. Największy potencjał na tym polu mają: cynamon, imbir, czosnek, kolendra, pieprz cayenne i kurkuma.

(czytaj więcej)
0

Zaległości finansowe doprowadzają część Polaków do paniki. Wyniki badania

Dla ponad jednej czwartej Polaków 10 tys. zł stanowi# sumę zaległości, przy której odczuwają strach, że nie uda się im podołać spłacie. Dla niemal połowy granica ta leży na 25 tys. zł. Statystyki widoczne w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor oraz bazie informacji kredytowych BIK pokazują, że prawie połowa niesolidnych dłużników, czyli 1,25 mln osób, nie daje sobie rady już z kwotami nieprzekraczającymi 5 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Czy fotowoltaika będzie się jeszcze opłacać?

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV# Inwestycja w fotowoltaikę, dzięki udanym rządowym programom pomocowym, była gwarantem optymalizacji rachunków za energię elektryczną dla 700 tys. gospodarstw domowych, a przyszłości miała dotyczyć aż 3 mln rodzin.

(czytaj więcej)