Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:

16 maja 2022

Czas przygotować prezent na Dzień Matki. W ruch poszła brunatna glina

fot. Joanna Żurek, Magdalena Sobiecka-Lipińska

fot. Joanna Żurek, Magdalena Sobiecka-Lipińska

W piątek przybyła do nas klasa Pani Joanny Żurek. Zajęcia rozpoczęliśmy# pogadanką o tematyce prozdrowotnej. Nie bez znaczenia był także dobór materiałów do pracy. Jak powszechnie wiadomo glina posiada właściwości terapeutyczne, co idealnie wpisywało się w tematykę naszych zajęć.

Po pogadance nadszedł czas na działanie. W ruch poszła piękna brunatna glina. Za pomocą narzędzi i wykrawaczy w kształcie serca stworzyliśmy podarunki na Dzień Matki. Nie zdradzimy oczywiście szczegółów, ale będzie to coś wyjątkowego!

Mamy nadzieję, że mamom się spodoba!

Zajęcia przygotowała i przeprowadziła instruktor GOK Magdalena Sobiecka-Lipińska.

Materiał: Magdalena Sobiecka-Lipińska - GOK w Sadkach

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 1 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Co robić w przypadku zatrucia? Jak go unikać?

Jak się zachować w przypadku zatrucia? Jak go unikać? Na co uważać, żeby niego nie doszło?

(czytaj więcej)
0

Nie masz jeszcze prezentu na Dzień Ojca? Zaserwuj alternatywny, bezmięsny obiad!

W ostatnim czasie świętowaliśmy już Dzień Matki i Dzień Dziecka# Teraz przychodzi w końcu pora na Dzień Ojca, który przypada na 23 czerwca. Podaruj swojemu Tacie wspólnie spędzony czas! Specjalnie z tej okazji mamy dla Ciebie propozycję na uroczyste menu w nieco alternatywnej, bezmięsnej odsłonie.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Zaplanuj wakacyjny wyjazd. Podstawy biwakowej kuchni

Koniec roku szkolnego oraz utrzymujące się wysokie temperatury# zwiastują początek wakacyjnego sezonu wyjazdów i wycieczek. Większość z nas ma już zaplanowane letnie destynacje, jednak jeśli jeszcze nie macie pomysłu, spróbujcie udać się z dala od miejskiego zgiełku! Aby zapewnić sobie odpowiedni jadłospis spędzając urlop na biwaku, warto zaplanować, co stanie się podstawą naszego codziennego menu.

(czytaj więcej)