Dziś mamy 16 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

24 czerwca 2022

Dwie tragedie na drodze w jednym dniu. Kierowcy zjechali na przeciwległy pas ruchu

fot. KWP Bydgoszcz/OPS Brzoza

fot. KWP Bydgoszcz/OPS Brzoza

Bydgoscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają #dokładne przyczyny i okoliczności dwóch śmiertelnych wypadków w powiecie bydgoskim. Kierowcy z niewyjaśnionych przyczyn zjechali na przeciwny pas ruchu i zderzyli się z pojazdami. Do tragedii doszło w miejscowościach Emilianowo na DK 10 i w Kobylarni.

Wczoraj (23.06.2022) około godziny 15:30 dyżurny bydgoskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na krajowej 10 na wysokości miejscowości Emilianowo. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Tam funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że w zdarzeniu brały udział trzy pojazdy.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący pojazdem marki Peugeot z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie uderzył w bok pojazdu marki BMW, a następnie czołowo zderzył się z pojazdem marki Skoda, jadącym za bmw. W wyniku zderzenia 68-letni kierujący peugeotem poniósł śmierć na miejscu. Natomiast trzy osoby ze skody zostały przewiezione do szpitala na badania. Na tym odcinku droga była zablokowana przez kilka godzin. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy.

Niestety godzinę później doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku. Tym razem w miejscowości Kobylarnia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki Skoda, z niewyjaśnionych przyczyn, na łuku drogi, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z pojazdem ciężarowym marki Man. W wyniku zderzenia 27-letni kierowca skody poniósł śmierć na miejscu. Policjanci razem z biegłym przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Droga była zablokowana.

Apelujemy do kierowców o jazdę zgodną z przepisami, a przy tym ostrożną i dostosowaną do panującego na drodze ruchu.

kom. Przemysław Słomski / Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

fot. OSP Brzoza fot. OSP Brzoza

KWP Bydgoszcz KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (9) Zgłoś naruszenie zasad

  • -3 (7)

  obserwator, w dniu 24-06-2022 21:05:01 napisał:

  Panie szofer gazu, panie szofer gazu - chcemy leżeć na cmentarzu!

  odpowiedz

  • 4 (4)

  Szczupła blondynka , w dniu 24-06-2022 22:21:49 napisał:

  Niestety tragedia, pozdrawiam kierowcę bmw na kilińskiego wyprzedził mnie szarym bmw, nie zatrzymał się na stopie na młyńskiej i skręcił na myjnie, na dodatek był lekko puszysty... Rej pow. Nak

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Burakkowóz, w dniu 25-06-2022 02:44:46 napisał:

  Bmw na Cna 22xxx? Jechał na dębowo ok 160 km/h ciekawe ile tak pojeździ byle sam siebie tylko uszkodził

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (4)

  do obserwator, w dniu 25-06-2022 07:47:02 napisał:

  obserwator ===ty masz na pewno mózg kota

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (2)
  • -2 (2)

  Emigrant, w dniu 25-06-2022 11:52:22 napisał:

  Nazwy miejscowości pisze się z dużych liter.

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Arkadiusz, w dniu 27-06-2022 09:02:00 napisał:

  Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o pilny kontakt w bardzo ważnej sprawie, tel: 697 723 210 Arkadiusz.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Obraz (wym. 42x56)
39,90PLN 20,00PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Ramki ślubne
39,90PLN
0

Jak uczyć rodziców w zakresie opieki nad noworodkiem? Porady położnej

Narodziny dziecka są dużym wydarzeniem#. Dla przyszłych rodziców brak wiedzy i umiejętności związanych z obserwacją i pielęgnacją jest dużym stresem i wyzwaniem. Prowadzona edukacja przedporodowa, okołoporodowa i poporodowa przez szkołę rodzenia czy położną środowiskową ma niebagatelne znaczenie w przygotowaniu rodziców do zupełnie nowej roli. O opiece nad maluszkiem i jego pielęgnacji opowiada Urszula Piskorska, zwyciężczyni 8. edycji konkursu Położna na medal.

(czytaj więcej)
0

Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys?

Drożyzna jest widoczna nie tylko na paragonach w sklepach.# Rosnące koszty kredytów, a także transportu czy usług spędzają sen z oczu Polaków. W trudnej sytuacji są mieszkańcy wspólnot czy Spółdzielni Mieszkaniowych. Ci już dzisiaj drżą na myśl o rosnących rachunkach i obawiają się nadchodzącego sezonu grzewczego. Rosną opłaty za energię elektryczną, sukcesywnie wzrasta wysokość czynszu, a także koszty wywozu odpadów. Część Spółdzielni Mieszkaniowych już dziś próbuje się zabezpieczyć przed wysokimi rachunkami za ogrzewanie i inwestuje w odnawialne źródła energii.

(czytaj więcej)
0

3 popularne cyberoszustwa finansowe, przez które możesz wpaść w długi. Sprawdź, jak się przed nimi u

Według danych zebranych na zlecenie BIK, aż 84% Polaków obawia# się wykorzystania swoich personaliów w wyniku wycieku, a 54% boi się wyłudzenia pieniędzy spowodowanego kradzieżą danych[1]. Te obawy są jak najbardziej uzasadnione, szczególnie teraz, gdy trwają wakacje, i gdy cieszymy się beztroskim, zasłużonym wypoczynkiem. Oszuści jednak nie mają urlopu i wciąż szukają coraz to nowych sposobów na to, by zdobyć dostęp do naszych danych… i pieniędzy. I choć mogłoby się wydawać, że nasza świadomość jako użytkowników Internetu – a co za tym idzie, także ostrożność – powinny być coraz większe, to często wystarczy, że cyberprzestępcy nieznacznie zmodyfikują swoje wcześniejsze metody, a kolejne osoby tracą swoje oszczędności albo popadają w długi. Wciąż najczęstszą (i niestety bardzo skuteczną) metodą oszustwa są różne odmiany phisingu, czyli podszywania się pod inną osobę lub instytucję, czego doświadczyło już 34% badanych Polaków[2].To właśnie tę od lat znaną metodę wykorzystał oszust z Rybnika, który zarabiał na swoich ofiarach, „sprzedając” płatny dostęp do stron internetowych oferujących fałszywe pożyczki. Mężczyzna wyłudził łącznie prawie 6 mln zł i oszukał ponad 40 tys. osób![3] Aktualnie często spotykanymi atakami są także te wykorzystujące wizerunek Ministerstwa Finansów czy PGE. Przez brak ostrożności albo niewiedzę możemy w ich wyniku stracić nie tylko bieżące środki z konta, ale i dane, na które przestępcy mogą zaciągnąć kredyt lub pożyczkę w naszym imieniu. Na czym dokładnie polegają popularne w ostatnich miesiącach metody wyłudzeń i jak się przed nimi bronić? O tym w kolejnym materiale Intrum ,,Ogarniam finanse”!

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)